Гурток "Adobe Photoshop з нуля"

08:13, 10-03-2017

9 березня відбувся вже третій урок гуртка "Adobe Photoshop з нуля", на якому студенти вивчають ази роботи з Adobe Photoshop та пізнають нові фукції при роботі.

Гурток Photoshop орієнтований на тих користувачів, які тільки починають займатися комп'ютерною графікою, мають базові знання про персональному комп'ютері, і бажають навчитися використовувати програму Photoshop в повсякденній роботі. Студенти навчаться використовувати великий набір спеціальних інструментів для роботи з фотографіями і колажами з них.

На заняттях гуртка детально вивчається програма Adobe Photoshop. Програма має чітко виражену практичну спрямованість, допомагає учням використовувати теоретичні та практичні знання для обробки і створення власних проектів.

Керівник гуртка - доцент кафедри Інженерії програмного забезпечення - Бондарчук А.П.

Студентський керівник -  студент 5 курсу групи ІМДМ-51 - Руденко Д.А.

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою

Фахівці з Управління інформаційною безпекою – це еліта інформаційної безпеки, менеджери безпеки інформації вищої ланки. Ці фахівці розуміються як з техничних питань захисту інформації, так й з питань організації роботи колективу, добре розуміють управлінські, законодавчі та економічні аспекти захисту інформації. До сфери специфічних знань та навичок спеціалізації відносяться: основні поняття кібернетичної безпеки, систем технічного захисту інформації, управління проектами, управління ризиками, нормативно-правова база діяльності, управління інцидентами, аудит інформаційної безпеки, інформаційне протиборство, менеджмент та психологія управління.

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою