ПОЛОЖЕННЯ ПРО АТЕСТАЦІЙНУ РОБОТУ МАГІСТРА (ФІТ)

08:58, 02-11-2017

Розроблено положення, яке містить методичні вказівки до виконання та захисту атестаційної роботи бакалавра та магістра для студентів факультету Інформаційних технологій, що навчаються за спеціальностями:

• 123 Комп’ютерна інженерія (Кваліфікація - аналітик комп’ютерних систем, науковий співробітник)
  • 172 Телекомунікації та радіотехніка (Інформаційні мережі зв'язку) (Кваліфікація - науковий співробітник (електроніка, телекомунікації), інженер електрозв’язку)

Теми магістерських робіт затверджені наказом ректора № 436 від 02.11.17.