Зустріч з представниками компанії datagroup

14:04, 13-11-2017

До уваги студентів 3-6 курсів технічних спеціальностей, а також усіх бажаючих

У вівторок, 14.11.2017, о 13-30 у студентському центрі Державного університету телекомунікацій відбудеться зустріч з представниками компанії DATAGROUP – провідного телекомунікаційного оператора на українському ринку комплексних послуг фіксованого зв'язку. В програмі – знайомство з компанією, огляд можливостей проходження стажувань та працевлаштування студентів.

Приходьте – буде цікаво!