Освітня програма Huawei «Насіння для майбутнього»

14:36, 20-05-2019

В Україні цей проект започатковано у 2016 році. Він передбачає відбір найкращих студентів, які цікавляться інформаційно-комунікаційними технологіями (ІКТ), для навчальної поїздки до КНР. З 2018 року конкурс проводиться серед усіх українських закладів вищої освіти за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Планується, що навчальна поїздка до Пекіну та Шеньчженю відбудеться з 20 жовтня по 2 листопада 2019 року. Всі витрати (переліт в обидва напрямки, проживання та харчування) покриваються за рахунок сторони, що приймає.

Для участі у конкурсі запрошуються по одному студенту від кожного вишу.

Вимоги до кандидатів:

1. Не нижче 3 курсу навчання
  2. Спеціальність має відношення до інформаційних технологій та комунікацій
  3. Базові знання щодо побудови та принципів роботи мобільних мереж (архітектура та принципи роботи мобільних мереж)
  4. Високі досягнення у навчанні (не нижче 4 та 5 за профільними предметами у сфері ІКТ)
  5. Володіння англійською не нижче середнього рівня
  6. Задовільний стан здоров’я з огляду на багаточасовий переліт
  7. Лідерські якості, активна участь у громадському житті та науковій роботі
  8. Дійсний закордонний паспорт мінімум до червня 2020 року

Перелік необхідних документів:

1. Рекомендаційний лист
  2. Твір на тему «Як інформаційно-комунікаційні технології змінюють світ і Україну»
  3. CV
  4. Виписка балів із залікової книжки

Документи подаються українською мовою.

Для участі у конкурсі підійти з документами до деканату 223к.