XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Списки студентів 1 курсу Навчально-наукового інституту інформаційних технологій

13:05, 28-08-2021
Спеціальність 121 – Інженерія програмного забезпечення

ПД-11

  1. Дідилівський Денис Віталійович
  2. Баришевський Владислав Валерійович
  3. Беро Владислав Федорович
  4. Білоус Марк Олександрович
  5. Бондаренко Олександр Олександрович
  6. Ванян Олександр Артурович
  7. Варич Михаїл Юрійович
  8. Власенко Богдан Євгенійович
  9. Гонца Юрій Олександрович
  10. Гутник Владислав Ігорович
  11. Дикало Андрій Юрійович
  12. Ємельянов Владислав Богданович
  13. Капшук Вікторія Володимирівна
  14. Кетчават Ямеджіо Одрі
  15. Ковач Андрій Валентинович
  16. Корляков Дмитро Сергійович
  17. Кулеш Іван Олександрович
  18. Лазоренко Костянтин Вадимович
  19. Лисаковська Яна Віталіївна
  20. Ліберман Нікіта Михайлович
  21. Лут Вадим Андрійович
  22. Макаров Андрій Дмитрович
  23. Максимчук Ангеліна Олександрівна
  24. Марченко Віктор Дмитрович
  25. Мельничук Аліна Юріївна
  26. Мойсеєнко Вадим Денисович
  27. Омелянчук Олександр Володимирович
  28. Погорілий Олександр Анатолійович
  29. Попінако Єгор Олексійович
  30. Рідковець Сергій Вікторович
  31. Стратович Михайло Ярославович
  32. Філаретов Максим Юрійович

ПД-12

  1. Борщ Максим Вадимович
  2. Бражник Артем Михайлович
  3. Воробйов Артем Русланович 3
  4. Євсєєв Тимофій Євгенович
  5. Жеженко Єлизавета Олександрівна
  6. Кабанець Максим Андрійович
  7. Каломбет Владислав Станіславович
  8. Кліщ Артур Романович
  9. Козачок Костянтин Юрійович
  10. Ленда Влада Тарасівна
  11. Маліков Вадим Євгенович
  12. Манжос Леонід Владиславович
  13. Мануша Андрій Іванович
  14. Мартиненко Едуард Вікторович
  15. Музиченко Андрій Віталійович
  16. Олексієва Єлизавета Олегівна
  17. Остапенко Арсеній Сергійович
  18. Пацап Роман Русланович
  19. Сікало Олег Сергійович
  20. Сковпень Михайло Анатолійович
  21. Сокальський Геннадій Костянтинович
  22. Солодкий Ярослав Тарасович
  23. Тарасюк Максим Сергійович
  24. Тимошенко Микола Олексійович
  25. Ткачищен Валентин Михайлович
  26. Фам Хоанг Ву
  27. Хлівицька Олександра Віталіївна
  28. Чернодуб Владислав Олегович
  29. Шаповал Сергій Олександрович
  30. Шерстньов Микита Андрійович
  31. Юхнич Даниїл Валерійович
  32. Ярина Тимофій Олегович

ПД-13

  1. Адамович Владислав Олегович
  2. Андрієнко Миколай Анатолійович
  3. Беккер Максим Сергійович
  4. Березовський Ростислав Ростиславович
  5. Бойко Костянтин Вікторович
  6. Бурцев Дмитро Юрійович
  7. Вертій Максим Олександрович
  8. Волнянський Станіслав Русланович .
  9. Жилєнков Олексій Сергійович
  10. Зазгарський Олександр Віталійович
  11. Іванов Михайло Євгенович
  12. Іщук Михайло Олександрович
  13. Клочко Іван Леонідович
  14. Коваленко Олег Михайлович
  15. Колосенко Тетяна Євгенівна
  16. Корнєєв Володимир Олексійович
  17. Кривоносенко Денис Миколайович
  18. Кузьменко Кирило Ігорович
  19. Лялько Нікіта Павлович
  20. Манківський Денис Сергійович
  21. Момот Богдан Дмитрович
  22. Олійник Валерій Олександрович
  23. Пономаренко Софія Михайлівна
  24. Почапський Денис Ігорович
  25. Рожко Ярослав Юрійович
  26. Руснак Богдан Едуардович
  27. Сікорський Денис Вадимович
  28. Степанов Андрій Юрійович
  29. Супрун Євгеній Юрійович
  30. Ткач Катерина Віталіївна
  31. Цуман Олександр Сергійович
  32. Чорний Роман Олександрович
  33. Шевченко Ілля Сергійович

ПД-14

  1. Авраменко Марія Олександрівна
  2. Артеменко Андрій Олександрович
  3. Башич Владислав Андрійович
  4. Бирин Владислав Валерійович
  5. Булгаков Данило Віталійович
  6. Гуменюк Роман Вадимович
  7. Дзюба Данило Романович
  8. Дойнов Юрій Андрійович
  9. Коваль Олександр Сергійович
  10. Коляда Валерій Сергійович
  11. Костанецький Богдан Сергійович
  12. Кравчук Владислав Олегович
  13. Кулай Антон Сергійович
  14. Ласкевич Артем Іванович
  15. Лупу Ілля Ігорович
  16. Максименко Дмитро Сергійович
  17. Максименко Єлизавета Володимирівна
  18. Малінський Денис Вікторович
  19. Марковський Олександр Павлович
  20. Недін Євгеній Андрійович
  21. Олаба Дмитро Романович
  22. Рябов Артем Сергійович
  23. Садлівський Владислав Русланович
  24. Сікалюк Михайло Васильович
  25. Скиба Сергій Сергійович
  26. Солов`ян Арсен Олександрович
  27. Спиридонов Владислав Сергійович
  28. Стаценко Володимир Костянтинович
  29. Тєльчаров Данило Олексійович
  30. Черкесов Ілля Валерійович
  31. Шелестинський Вадим Анатолійович
  32. Щербаков Олексій Олександрович
  33. Ядлось Даніл Олександрович

 

Спеціальність 123 – Комп’ютерна інженерія

КІД-11

  1. Ал Хадам Семі Резгович
  2. Бакун Павло Вікторович
  3. Бондарчук Максим Олександрович
  4. Бочаров Максим Васильович
  5. Булатович Іван Сергійович
  6. Васильєв Сергій Олександрович
  7. Вашкевич Іван Євгенович
  8. Власенко Дмітрій Вадимович
  9. Гітченко Євгеній Олегович
  10. Давидов Владислав Олександрович
  11. Дубова Яна Олександрівна
  12. Дудка Іван Денисович
  13. Ємченко Анастасія Володимирівна
  14. Жигула Яна Володимирівна
  15. Закружецька Катерина Олександрівна
  16. Зубець Дмитро Ігорович
  17. Карапуд Павло Владиславович
  18. Коломієць
  19. Коржук Сергій Миколайович
  20. Котов Іван Олександрович
  21. Красавін Владислав Олександрович
  22. Левченко Юрій Олегович
  23. Матвієнко Володимир Дмитрович
  24. Мошко Дмитро Володимирович
  25. Новоросюк Артем Олегович
  26. Овдієнко Сергій Дмитрович
  27. Пивоваров Данило Дмитрович
  28. Салієнко Артем Анатолійович
  29. Самбор Іван Валерійович
  30. Тищенко Олександр Олександрович
  31. Храпійчук Михайло Миколайович
  32. Щербина Захар Сергійович
  33. Шишкун Ігор Анатолійович
  34. Шутов Антон Владиславович
  35. Якуш Іван Андрійович

КІД-12

  1. Батрак Олександр Володимирович
  2. Благовісний Дмитро Вікторович
  3. Бороденко Володимир Валентинович
  4. Верескун Денис Сергійович
  5. Грицуняк Андрій Миколайович
  6. Гусєв Даніл Володимирович
  7. Демченко Артем Сергійович
  8. Джух Антон Володимирович
  9. Дутчин Артем Михайлович
  10. Жигадло Олександр Юрійович
  11. Зайцев Максим Ігорович
  12. Клець Ольга Віталіївна
  13. Коваленко Нікіта Дмитрович
  14. Кондратюк Роман Юрійович
  15. Купрій Кирило Олегович
  16. Лисенко Андрій Григорович
  17. Литвиненко Даніл Андрійович
  18. Лов`як Назар Олегович
  19. Мацкул Михайло Ігорович
  20. Олешко Владислав Олександрович
  21. Отрудько Богдан Сергійович
  22. Охотніков Дмитро Григорович
  23. Потапенко Владислав Сергійович
  24. Самокіша Олександр Олегович
  25. Семешко Максим Вадимович
  26. Сліпченко Зоряна Юріївна
  27. Тарасенко Павло Русланович
  28. Татусько Ростислав Ігорович
  29. Ткаленко Данило Максимович
  30. Ткаченко Олексій Володимирович
  31. Ушаков Олег Олександрович
  32. Федоренко Олександр Олександрович
  33. Хотиненко Данііл Володимирович
  34. Шевченко Нікіта Олександрович

 

Спеціальність 122 – Комп’ютерні науки

КНД-11

  1. Алексанян Андрій Ельдарович
  2. Андреєв Артур Вячеславович
  3. Бабійчук Олександр Володимирович
  4. Вітер Олександр Миколайович
  5. Гаврилов Сергій Андрійович
  6. Дубик Артур Русланович
  7. Єршов Ілля Володимирович
  8. Заєва Світлана Володимирівна
  9. Закутайло Євгеній Леонідович
  10. Кисельов Данило Русланович
  11. Кияниця Євгеній Вячеславович
  12. Кузьменко Дмитро Володимирович
  13. Кузьменков Денис Олександрович
  14. Кулаковський Денис Миколайович
  15. Лазарева Марія Дмитрівна
  16. Олійник Денис Андрійович
  17. Палій Олексій Іванович
  18. Птуха Олександр Олександрович
  19. Рожнов Кирило Олексійович
  20. Савлук Андрій Михайлович
  21. Сільченко Арсен Олександрович
  22. Слободян Наталія Ігорівна
  23. Томін Владислав Вікторович
  24. Федорів Тимур Володимирович
  25. Чумаков Михайло Юрійович
  26. Шадура Владислав Русланович
  27. Шмагайло Володимир Олександрович
  28. Яковенко Дмитро Валерійович
  29. Яковлева Ангеліна Кирилівна

КНД-12

  1. Бережний Ілля Валентинович
  2. Бондаренко Ілля Іванович
  3. Гавенко Євген Сергійович
  4. Головченко Богдан Вікторович
  5. Гупало Андрій Ігорович
  6. Діденко Вероніка Віталіївна
  7. Єрмоленко Микита Олександрович
  8. Злобін Ілля Володимирович
  9. Камалов Володимир Сергійович
  10. Коломієць Карина Олександрівна
  11. Крилевець Геннадій Миколайович
  12. Крисяк Анна Василівна
  13. Кучма Микола Станіславович
  14. Леонович Дмитро Олександрович
  15. Лозенко Марія Сергіївна
  16. Ляшук Олександр Володимирович
  17. Манченко Руслан Володимирович
  18. Матвєєв Антон Петрович
  19. Мочульський Олександр Олександрович
  20. Носик Роман Михайлович
  21. Осипенко Михайло Вячеславович
  22. Перепадя Олександр Сергійович
  23. Романенко Денис Олександрович
  24. Романюк Арсен Ярославович
  25. Чистиков Богдан Олегович
  26. Совершенний Богдан Сергійович
  27. Чистиков Богдан Олегович
  28. Шевчук Дмитро Сергійович
  29. Яременко Андрій Олексійович

КНД-13

  1. Берник Андрій Андрійович
  2. Брічаг Михайло Віталійович
  3. Ван Їсян
  4. Голуб Роман Романович
  5. Гончар Дарина Андріївна
  6. Горбачов Іван Сергійович
  7. Грабощук Дмитро Сергійович
  8. Гурковський Мирослав Андрійович
  9. Данилюк Дмитро Володимирович
  10. Дитюченко Максим Ігорьович
  11. Добровольський Ярослав Олександрович
  12. Здрак Іван Олександрович
  13. Караєв Владислав Русланович
  14. Кияшко Анастасія Олегівна
  15. Колядюк Віталій Вікторович
  16. Крицький Ярослав Юрійович
  17. Лукашевич Вадим Дмитрович
  18. Мурмило Олександр Олександрович
  19. Нарольський Нікіта Анатолійович
  20. Платонов Нікіта Віталійович
  21. Різник Марія Максимівна
  22. Самусевич Іван Сергійович
  23. Сарнацький Артем Миколайович
  24. Сорока Іоанн Олексійович
  25. Тимченко Віталій Володимирович
  26. Фомін Назар Сергійович
  27. Шульга Павло Сергійович
  28. Якименко Дмитро Олексійович
  29. Яременко Антон Ігорович

КНД-14

  1. Алексєєв Владислав Євгенович
  2. Антонова Світлана Денисівна
  3. Арестович Андрій Васильович
  4. Вакал Іван Андрійович
  5. Вараєв Владислав Сергійович
  6. Вишняк Ігор Олегович
  7. Газашвілі Володимир Володимирович
  8. Гіпський Андрій Павлович
  9. Гордієнко Олександр Олександрович
  10. Грущинський Анатолій Олексійович
  11. Гуща Данило Богданович
  12. Іванчик Антон Олександрович
  13. Ковінєв Олександр Олегович
  14. Колодяжний Богдан Едуардович
  15. Кондратенко Юрій Борисович
  16. Логоша Костянтин Сергійович
  17. Микитчук Андрій Валерійович
  18. Морозов Ілля Костянтинович
  19. Новик Ілля Сергійович
  20. Онищенко Роман Віталійович
  21. Поздняков Олег Олегович
  22. Полунін Гліб Ярославович
  23. Ренсевич Катерина Олександрівна
  24. Рищиковець Іванна Олександрівна
  25. Соломінський Кирил Андрійович
  26. Сусло Антон Юрійович
  27. Черепніна Яна Сергіївна
  28. Щерба Артем Андрійович
  29. Яворський Максим Андрійович

 

Освітня програма – Штучний інтелект

ШІД-11

  1. Башук Назар Олександрович
  2. Брехов Сергій Олексійович
  3. Зленко Євгеній Сергійович
  4. Ігнатьєв Нікіта Олександрович
  5. Колотенко Данило Олексійович
  6. Коровкін Арсеній Станіславович
  7. Костенко Микита Євгенійович
  8. Левцун Гліб Олександрович
  9. Ляшенко Олександр Романович
  10. Мороз Владислав Олександрович
  11. Назаренко Богдан Ігорович
  12. Нетребко Карина Сергіївна
  13. Острополець Іван Андрійович
  14. Пересада Марія Денисівна
  15. Пісклов Ігор Олегович
  16. Приймачук Микола Сергійович
  17. Продан Андрій Віталійович
  18. Ракша Ростислав Юрійович
  19. Ратушний Микита Дмитрович
  20. Розумняк Роман Ігорович
  21. Романок В`ячеслав Володимирович
  22. Ромашкан Артьом Юрійович
  23. Русин Ілля Костянтинович
  24. Рябчук Владислав Юліанович
  25. Сляднєва Юлія Олександрівна
  26. Халапова Софія Веніамінівна
  27. Царенко Дмитро Володимирович
  28. Юдін Артем Валерійович
  29. Ютушуй Олександр Олександрович
  30. Яковишена Єлизавета Василівна

ШІД-12

  1. Андреєв Ілля Олександрович
  2. Антонов Олександр Лаврентійович
  3. Босак Миколай Олександрович
  4. Бурдинюк Олександр Михайлович
  5. Вертипорох Дмитро Тарасович
  6. Винокуров Олексій Сергійович
  7. Гарькавий Дмитро Денисович
  8. Гіптенко Ярослав Олександрович
  9. Горбенко Станіслав Віталійович
  10. Гоцало Денис Віталійович
  11. Грунський Олександр Сергійович
  12. Карапиш Анастасія Олександрівна
  13. Коршун Валерій Олександрович
  14. Кубасов Дмитро Євгенійович
  15. Ломака Владислав Ігорович
  16. Митник Євгеній Романович
  17. Орсуляк Володимир Зеновійович
  18. Палієнко Богдан Анатолійович
  19. Сафронов Валерій Дмитрович
  20. Сердюков Данило Володимирович
  21. Сингаєвський Андрій Олегович
  22. Стасюк Валерія Віталіївна
  23. Філіпась Ілля Андрійович
  24. Хіленко Марк Олександрович
  25. Хоменко Валерія Сергіївна
  26. Цікра Костянтин Сергійович
  27. Шалагінов Святослав Євгенович
  28. Швець Юліан Миколайович
  29. Шремф Милана Олександрівна
  30. Юнусов Нурлан Азер огли

ШІД-13

  1. Артемов Данило Павлович
  2. Бєлявцев Артем Олегович
  3. Бовсуновський Святослав Олегович
  4. Боніславський Назар Сергійович
  5. Ваганов Олександр Юрійович
  6. Герасимов Микита Сергійович
  7. Журавель Ірина Валентинівна
  8. Забродський Олександр Олександрович
  9. Зацерковний Валентин Жанович
  10. Карбан Даніл Валерійович
  11. Кереб Олександр Олександрович
  12. Клочко Валерія Сергіївна
  13. Козярик Максим Юрійович
  14. Колесник Максим Сергійович
  15. Кондратенко Ігор Олексійович
  16. Кузик Артем Андрійович
  17. Курчинська Поліна Валеріївна
  18. Меделян Юрій Володимирович
  19. Муращик Єгор Олегович
  20. Олійник Ростислав Сергійович
  21. Рубежной Віталій Євгенович
  22. Садуллаєв Владислав Едуардович
  23. Сиротін Іван Юрійович
  24. Смирнов Олександр Костянтинович
  25. Сухацький Дмитро Олегович
  26. Сучак Дмитро Володимирович
  27. Фаге Дем`ян Янович
  28. Шишук Марія Олександрівна
  29. Шкляренко Владислав Володимирович
  30. Ярошенко Ярослав Костянтинович

 

Спеціальність 126 – Інформаційні системи та технології

ІСД-11

  1. Бербенець Володимир Едуардович
  2. Бобров Михайло Артемович
  3. Богачкін Федір Олексійович
  4. Вєрягін Нікіта Олександрович
  5. Волощук Володимир Вікторович
  6. Гайдук Валерій Олександрович
  7. Голіцина Світлана Андріївна
  8. Давиденко Катерина Олексіївна
  9. Дворський Валентин Станіславович
  10. Дем`яненко Владислав Володимирович
  11. Димченко Артьом Олегович
  12. Добров Даніїл Дмитрович
  13. Ковальчук Дмитро Олександрович
  14. Луньова Аліса Ігорівна
  15. Луценко Артем Іванович
  16. Мілєнький Юрій Сергійович
  17. Мороз Юрій Євгенович
  18. Пантелеєв Денис Анатолійович
  19. Прокоф’єв Данііл Андрійович
  20. Ременюк Анна Олексіївна
  21. Сич Анастасія Олександрівна
  22. Терехов Олександр Сергійович
  23. Ужанов Іван Олегович
  24. Унку Микола Вікторович
  25. Федорченко Марія Олександрівна
  26. Фурделяс Олександр Вікторович
  27. Хубулов Ігор Сергійович
  28. Цапович Єгор В’ячеславович
  29. Шевчук Андрій Сергійович

ІСД-12

  1. Аксьонов Михайло Андрійович
  2. Борисюк Катерина Вячеславівна
  3. Буханчук Богдан Вікторович
  4. Гавриленко Богдан Валерійович
  5. Гладка Олена Вікторівна
  6. Гриньов Тимофій Олександрович
  7. Дмитрієва Анастасія Анатоліївна
  8. Ілюк Андрій Юрійович
  9. Кавун Олександр Миколайович
  10. Кантур Андрій Олексійович
  11. Климовець Микола Григорович
  12. Колешня Костянтин Дмитрович
  13. Коркушко Олександр Олександрович
  14. Кучерявий Дмитрій Олексійович
  15. Межінський Владислав Миколайович
  16. Мельник Ярослав Вікторович
  17. Нечай Олександр Сергійович
  18. Новик Ростислав Сергійович
  19. Старовойт Софія Олексіївна
  20. Степанюк Іван Володимирович
  21. Терещенко Богдан Романович
  22. Трохимчук Дмитро Сергійович
  23. Цибулько Максим Олегович
  24. Чередник Ілля Євгенійович
  25. Чередько Ангеліна Олександрівна
  26. Чорний Юрій Васильович
  27. Чудаков Олег Сергійович
  28. Яригін Віталій Геннадійович

ІСД-13

  1. Ахмедов Тагір Мамедович
  2. Барабаш Давід Борисович
  3. Вольф Ілона Ігорівна
  4. Гаврилюк Анжеліка Русланівна
  5. Голуб Захар Олександрович
  6. Горшевіков Назар Юрійович
  7. Дубенець Станіслав Валентинович
  8. Дячук Андрій Максимович
  9. Єлісєєв Данііл Андрійович
  10. Іщук Артем Сергійович
  11. Караваєв Роман Романович
  12. Карпенко Максим Михайлович
  13. Козяр Дмитро Сергійович
  14. Лінський Максим Олександрович
  15. Макуха Дмитро Олександрович
  16. Негода Артем Олександрович
  17. Омельченко Артем Вадимович
  18. Пилипенко Кирило Юрійович
  19. Поліщук Євгеній Васильович
  20. Сабадаш Єгор Анатолійович
  21. Тарасенко Мар`яна Романівна
  22. Тильванчук Владислав Володимирович
  23. Ткаченко Дмитрій Миколайович
  24. Хорольська Єлизавета Юріївна
  25. Четверик Герман Олексійович
  26. Шевчук Віктор Володимирович
  27. Ярмак Надія Віталіївна
Читайте також

Абітурієнту

Спеціалізація: Оптичні системи та мережі зв`язку

Крім базових знань з побудови та функціонування телекомунікаційних мереж, студенти вивчають принципи побудови мереж зв'язку на основі сучасних мережних технологій, зокрема WDM та різновидів, мережні технології і стандарти, магістральні транспортні мережі, локальні мережі та мережі доступу, а також апаратуру систем передачі для зазначених мереж, сучасні технології проектування, будівництва та експлуатації волоконно-оптичних ліній зв’язку, здатних забезпечити найвищу швидкість передачі інформації, технології прокладання оптичного кабелю, а також отримують навички зварювання оптичного волокна, вимірювань на волоконно-оптичних лініях зв’язку та у волоконно-оптичних системах передачі за допомогою сучасного обладнання, експлуатації ВОСП та їх елементів.

Спеціалізація: Оптичні системи та мережі зв`язку

Крім базових знань з побудови та функціонування телекомунікаційних мереж, студенти вивчають принципи побудови мереж зв'язку на основі сучасних мережних технологій, зокрема WDM та різновидів, мережні технології і стандарти, магістральні транспортні мережі, локальні мережі та мережі доступу, а також апаратуру систем передачі для зазначених мереж, сучасні технології проектування, будівництва та експлуатації волоконно-оптичних ліній зв’язку, здатних забезпечити найвищу швидкість передачі інформації, технології прокладання оптичного кабелю, а також отримують навички зварювання оптичного волокна, вимірювань на волоконно-оптичних лініях зв’язку та у волоконно-оптичних системах передачі за допомогою сучасного обладнання, експлуатації ВОСП та їх елементів.

Переглядів: 1 506