На кафедрі відбулися захисти дипломних робіт і проектів

15:19, 24-06-2014

З 11 по 19 червня 2014 на кафедрі Комп'ютерних систем і мереж (КСМ) Державного університету телекомунікацій пройшли захисти дипломних робіт і проектів студентів за освітньо-кваліфікаційними рівнями «спеціаліст» та «магістр».

На сьогоднішній день швидкими темпами розвиваються інформаційно-комунікаційні технології, включаючи комп'ютерні системи, програмне забезпечення, мережні протоколи і технології. Відповідно, проекти, дослідження і розробки, представлені студентами в дипломних роботах/проектах, є актуальними в розрізі сучасних потреб людства.

До складу державної екзаменаційної комісії увійшли: голова – проректор з наукової роботи Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, д.т.н., професор, заслужений діяч науки і техніки України Машков О.А.; члени комісії – завідувач кафедри КСМ, д.т.н., професор Кравченко Ю.В.; завідувач кафедри Обчислювальної техніки (ОТ), к.в.н. доцент Заїка В.Ф.; д.т.н., професор, професор кафедри КСМ Ільїн О.Ю.; к.т.н, доцент, доцент кафедри КСМ Браіловський М.М.; д.т.н., с.н.с., професор кафедри ОТ Козелкова К.С.; к.т.н., доцент, доцент кафедри ОТ Бурсова Т.В.

Студенти отримають кваліфікації інженерів комп'ютерних систем, аналітиків комп'ютерних систем і наукових співробітників. З урахуванням сучасних ринкових вимог фахівці в галузі інформаційно-комунікаційних технологій затребувані як на вітчизняному, так і на зарубіжному ринку праці.