11 цікавих новинок CES-2 016

15:56, 01-02-2016

Смарт-холодильник, гнучкі екрани і браслет з «Зоряних воєн» - лише мала частина неймовірних новинок, які були презентовані в цьому році на щорічній виставці електроніки CES.

«Паперовий» екран LG ROLLABLE OLED

Ледве ви побачите цей екран, як всі уявлення про технології зміняться. Його можна згортати, як рулон паперу, розташовуючи для перегляду як у звичайному, так і в згорнутому вигляді. Це початок нового дизайну і функціональних можливостей екранів майбутнього.

Телебачення майбутнього від Panasonic

У цьому напрямку попрацювала компанія Panasonic. Вона показала екран, який у вимкненому режимі стає абсолютно прозорим.

Охоронна система Petcube

Стартап Petcube з України презентував систему домашньої безпеки. Вона відстежує всяку підозрілу активність, рухи і звуки, а також зберігає Відеоісторію. А ще дозволяє спостерігати за що залишилися вдома вихованцями.

Прозорий холодильник LG SIGNATURE

Основна фішка пристрою - в його дверях. Якщо постукати по віконечка, то вони стають прозорими і вміст легко проглядається. Відкрити їх можна, легенько вдаривши ногою по сенсору в нижній частині дверей.

Смарт-браслет STAR WARS FORCE BAND

Фанатів «Зоряних війн» підкорив дроїд з 7-ї частини космічної саги. Зменшена версія робота BB-8 управляється жестами. На руку для цього кріпиться смарт-браслет Sphero. Вартість іграшки поки не відома, а в масовому продажі її очікують тільки восени.

Музичний сервіс PRIZM

Музичний сервіс, що підбирає музику з урахуванням ситуації і смаку власника, представили французи з Prizm. Прилад «інтуїтивно» включає треки, використовуючи контекст: галаслива вечірка або романтична прогулянка. Якщо відзначити трек сердечком, він додається в плейлист, а хрестик змінює пісню на іншу.

Домашні овочі від OPCOM

Прилад для шанувальників недавно вийшов кіно «Марсіанин». Виглядає як стелаж зі світлодіодами і панеллю і призначений для вирощування домашніх овочів.

Скейт на батарейках INBOARD M1

Сучасний скейтборд, якому вбудували мотори в колеса. Максимально розганяється до 32 км / год. Їздить на батарейках, заряду яких вистачає на 16 км.

Робот Segway

Самі по собі Сегвей - далеко не новинка. Але пристрій модифікували, посадили в нього робота - і тепер він відкриває двері гостям і проводжає їх у вітальню, поки господарі накривають на стіл.

Пральна машина з двома контейнерами LG

Пральна машинка для великої родини. Для випадків, коли впоратися з пранням потрібно оперативніше або потрібні різні режими (наприклад, для кольорової та білої одягу), компанія LG вбудувала додатковий контейнер для білизни під основною.

Екшн-камера Activeon Solar X

Спеціально для тих, кому до душі активний відпочинок, був розроблений кейс X Station з сонячними панелями. Автор проекту - бренд Activeon, що випустив камеру Solar X. Розробка накопичує сонячну енергію. Батареї вистачить на запис відео протягом 2:00 у форматі 4K, послідовна фотозйомка становить 6 кадрів / сек.