VІІІ Міжнародна науково-практичної конференції "Проблеми і перспективи розвитку ІТ-індустрії"

14:47, 03-02-2016

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у проведенні VІІІ Міжнародної науково-практичної конференції "Проблеми та перспективи розвитку ІТ-індустрії", яка відбудеться в м. Харкові 28-29 квітня 2016 року.

Мета конференції - обмін досвідом та результатами наукових досліджень у сфері інформаційних технологій, захисту інформації, економіки, екології, освіті та медицині.

Секції конференції:

Секція 1. Інформаційні технології в технічних системах.

Секція 2. Захист інформації в інформаційних комунікаційних системах.

Секція 3. Інформаційні технології в економіці, екології, медицині та освіті. Секція 4. Комп'ютеризовані технології та системи видавничо-поліграфічних виробництв і електронних мультимедійних видань.

За результатами конференції в науковому фаховому виданні (технічні науки) будуть видані статті, опубліковані тези доповідей та видана колективна монографія (мова - українська, російська, англійська).

Проїзд, проживання та харчування здійснюються за рахунок учасників конференції.

Організаційний внесок для участі у конференції складає 100 грн. (за кожну доповідь учасника). Учасники, які бажають отримати публікацію статей у фаховому виданні "Системи обробки інформації", являють матеріал у вигляді статті (не менше 3 стор.) І додатково до оргвнеску 45 грн. за 1 сторінку. Вимоги до оформлення статті додаються до інформаційного повідомлення.

ДЛЯ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ НЕОБХІДНО надіслати до оргкомітету до 16 лютого 2016 заявку на участь (форма додається), текст статті та / або тез доповіді та копію квитанції про оплату. При опублікуванні матеріалів в колективній монографії тези та публікації подаються до 1 лютого 2016 Всі матеріали направляються в електронному вигляді. Назви файлів повинні містити прізвище першого автора і тип матеріалу: наприклад, Шевченко-тези, Шевченко-стаття, Шевченко-заявка.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ДОПОВІДІ

Оформлення доповіді повинно відповідати вимогам до матеріалів, які подаються в наукове фахове видання "Системи обробки інформації", а саме:

Формат листа: А4 (21 × 29,7 см).

Параметри сторінки (відступи від краю): зліва - 2,5 см; праворуч - 2,0 см; зверху - 2 см; знизу - 2,5 см.

Шрифт тез - Times New Roman; накреслення - пряме; кегль - 10 пт міжрядковий інтервал (множник) - 1. Текст тез розташовується у дві колонки однакової ширини - 8 см, відстань між стовпчиками - 0,5 см; відступ першого рядка абзацу - 0,75 см; вирівнювання - по ширині. Не використовуйте для форматування тексту пропуски, табуляцію тощо Не встановлюйте річний перенесення слів, не використовуйте колонтитули. Між значенням величини та одиницею її виміру ставте нерозривний пробіл (Ctrl + Shift + пробіл). Сторінка тез заповнюється не менш ніж на 3/4.

Набір формул: редактор формул MS Equation. Забороняється використовувати для набору формул графічні об'єкти, кадри й таблиці.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська. До публікації в науковому фаховому виданні приймаються виключно статті в авторстві (або у співавторстві) науковців, які мають вчений ступінь.

Оргкомітет залишає за собою право рецензування та відбору статей щодо їх відповідності вимогам.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ

Пономаренко В. С. - д.е.н., проф., Ректор ХНЕУ ім. С. Кузнеця, голова оргкомітету.

Коц Г.П. - Декан факультету економічної інформатики, заст. голови оргкомітету.

Члени оргкомітету:

Минухин С.В., проф. кафедри ІС;

Євсєєв С.П., доц. кафедри ІС;

Король О.Г., доц. кафедри ІС;

Дорохов А.В., доц. кафедри ІС;

Логвінков С.М., д.т.н., проф., Зав. кафедрою БЖД

Степанов В.П., проф., Зав. кафедрою ІКТ;

Тесленко О.В., доц. кафедри ІКТ;

Пушкар О.І., д.е.н., проф., Зав. кафедрою ксити;

Грабовський Є.М., доц. кафедри ксити.

ПРОГРАМНИЙ КОМІТЕТ

Жером Дармон - професор (Франція)

Повз Драшкович - доктор філософії

(Чорногорія)

Моракова І.І. - Д.т.н., проф. (Франція)

Симиан Дана - доктор філософії (Румунія)

Мамедов Р.К., д.т.н., проф. (Азербайджан)

Білецький А.Я., д.т.н., проф. (Україна)

Борисенко А.А., д.т.н., проф. (Україна)

Остапов С.Е., д.ф-м.н., Проф (Україна)

Хорошко В.А., д.т.н., проф. (Україна)

Дудикевич В.Б. д.т.н., проф. (Україна)

Бєлов С.П., д.т.н., с.н.с. (Росія)

Відповідальний секретар

Євсєєв С.П., доц. кафедри ІС.

Тел .: 095- 36-066-13, evseev_serg@inbox.ru.

Король Ольга Григорівна, доц. кафедри ІС

Тел .: 057-702-18-31 (доб. 3-47).