ДРУГА ВИСТАВКА-КОНФЕРЕНЦІЯ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ INNOTECH UKRAINE ВІД КОМПАНІЇ SMILE-EXPO

09:10, 15-03-2016

11-12 березня 2016 року в Києві пройде вже другий в Україні форум інноваційних технологій InnoTech Ukraine 2016. Він об'єднає на своєму майданчику всіх учасників ринку інновацій: виробника і кінцевого споживача, розробника стартап-проекту і інвестора, ідею та її подальшу реалізацію, а також зверне увагу державних структур на необхідність розвитку сфери інновацій.

На заході можна буде ознайомитися з такими передовими технологіями, як роботи і робототехніка, 3D-принтери і 3D-сканери, розумні гаджети та обладнання для розумного будинку і іншими інноваційними технологічними новинками.

Ініціатор форуму - компанія Smile-Expo - лідер в організації заходів, що сприяють розвитку інноваційних технологій і електронних комунікацій.

Учасниками заходу стануть провідні світові компанії, талановиті розробники і всі ті, хто ініціює впровадження нових технологічних досягнень в усі сфери нашого життя.

Унікальний форум InnoTech Ukraine буде розділений на п'ять тематичних напрямків:

• 3D-Принтинг
  • Robotics
  • Smart technologies
  • Health care
  • Education

Кожен з них буде представлений доповідями цікавих спікерів, яких організатори запросили на захід.

Протягом двох днів компанія Smile-Expo буде радувати всіх своїх учасників насиченою програмою активностей:

• Конференція
  • Професійний діалог Speed ​​dealing
  • Demo-zone
  • Дитячі майстер-класи

Крім того, організатори підготували масу цікавих сюрпризів для відвідувачів.

Форум InnoTech Ukraine - це більше тридцяти спікерів, а також стартап-проекти і велика демозона, на якій можна буде ознайомитися з самими передовими розробками в сфері цифрових технологій.

В цьому році Smile-Expo обіцяє зробити форум ще цікавіше, насиченим і інформативніше. На заході знайшлося місце як для старих, так і для нових учасників.

Створіть технологічне майбутнє України разом з нами на InnoTech Ukraine 2016.

Ми чекаємо вас 11-12 березня в Києві. Приходьте - буде цікаво!

Ознайомитися з програмою заходу та запрошеними спікерами можна на офіційному сайті форуму: http://innotech.kiev.ua/