Cisco® Umbrella

10:32, 28-02-2017

Кафедра Комп'ютерної інженерії вітає свого партнера компанію Cisco, яка ввела в експлуатацію новий хмарний продукт Cisco® Umbrella, захищений інтернет-шлюз (secure internet gateway, SIG), призначений для вирішення корпоративних проблем інформаційної безпеки, що виникають з поширенням мобільних і хмарних технологій.

Організації намагаються убезпечити себе від нових загроз. Більшість покладається на застосування віртуальних приватних мереж (virtual private network, VPN). У той же час, за даними IDG, 82% мобільних співробітників зізналися, що вони не завжди використовують VPN.

Інші організації використовують локальні рішення захисту на базі веб-шлюзів (secure web gateway) і відповідних агентів, але це ускладнює конфігурацію і створює затримки. Нові проблеми вимагають удосконаленого підходу до забезпечення інформаційної безпеки. На думку фахівців Cisco, зараз першою лінією оборони для організацій повинен стати хмарний захист, який забезпечує візуалізацію і контроль безпосередньо на кордоні Інтернету.

Цю концепцію хмарного захисту Cisco втілила в продукті нового типу - шлюзі інтернет-безпеки (secure internet gateway, SIG), який дозволяє забезпечити захист сучасних виробничих процесів. Шлюз SIG захищає доступ в Інтернет всюди, навіть якщо користувачі не вдаються до VPN. SIG діє як контрольно-пропускний пункт в Інтернет, забезпечуючи першу лінію контролю і захисту незалежно від того, де користувачі знаходяться і до чого хочуть підключитися.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "123 Комп’ютерна інженерія" кафедри Комп'ютерної інженерії та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.