Обсяги впровадження сучасних автоматизованих мереж потроїться

10:49, 13-03-2017

Кафедра Комп'ютерної інженерії повідомляє, що наш партнер корпорація Cisco оприлюднила результати глобального дослідження темпів впровадження мереж, готових до цифрової епохи.

У дослідженні, виконаному IDC за замовленням Cisco з метою визначення ступеня цифровий готовності мереж, взяли участь 2054 організації з 10 країн.

Серед учасників як середні, так і великі організації з Австралії, Великобританії, Німеччини, Індії, Канади, Китаю, Мексики, США, Франції та Японії.

Основні висновки:

• Організації чітко усвідомлюють необхідність розвитку своїх мереж. Протягом найближчих двох років 45% організацій сподіваються впровадити необхідний для цифрової готовності функціонал. Цей показник втричі перевищує поточні темпи впровадження.
  • Сучасні мережі забезпечують реальні, відчутні переваги. Компанії, які інвестували в нові мережевий функціонал, демонструють в 2-3 рази більші темпи зростання виручки, прибутків і лояльності замовників. Крім того, вони вдвічі випереджають власників успадкованих мереж за кількістю впроваджених ініціатив цифрової трансформації.
  • Темпи впровадження порівнянні в вертикальних галузях і компаніях одного масштабу. Виявилося, що рівні готовності мереж можна порівняти за сегментами ринку з мінімальними відмінностями для середніх і великих організацій (500-999 і більше 1000 співробітників відповідно).
  • Країни, що розвиваються наздоганяють розвинені. Найбільш очевидними відмінності стають при порівнянні країн в цілому. Найвищий рівень мережевої готовності спостерігається в Північній Америці, найнижчий - в країнах Латинської Америки та Азіатсько-Тихоокеанського регіону. До зрілим країнам належать Великобританія, США і Австралія. При цьому найбільш значимий стрибок в ступеня зрілості очікується в країнах, що розвиваються - Індії, Китаї та Мексиці.

Допомагаючи замовникам долати перешкоди на шляху до мереж цифрової епохи, Cisco пропонує ряд нових засобів і послуг. Засоби аналізу мереж Network assessment tools допоможуть замовникам визначити, на якому етапі цифрового шляху вони знаходяться, спланувати подальші дії і оцінити бізнес-переваги переходу до зрілої цифрової мережі. Cisco також представляє консалтингові послуги DNA Advisory Services, за допомогою яких підприємства зможуть виробити стратегію цифрових перетворень, релевантну для їхнього бізнесу.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "123 Комп’ютерна інженерія" кафедри Комп'ютерної інженерії та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.