XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Gartner: рішення Cisco для веб-конференцій стали «вибором замовників» в 2018 р.

11:57, 15-03-2018

Відеоконфере́нція або ві́део-конфере́нціятелекомунікаційна технологія, що забезпечує одночасну двосторонню передачу, обробку, перетворення та представлення інтерактивної інформації на відстані в режимі реального часу за допомогою апаратно-програмних засобів обчислювальної техніки. Відеоконференція – один із видів Groupware, програмного забезпечення для взаємодії між людьми, що спільно працюють над однією проблемою.

Ви запитаєте: до чого тут ця інформація та кафедра Комп’ютерної інженерії???

Все дуже просто…

Ніяка відео-конференція не обійдеться без обладнання, а це і комп’ютери, і периферійні пристрої, і багато іншого обладнання.

Кафедра Комп’ютерної інженерії вже п’ять років співпрацює з компанією Cisco – світовим лідером в області інформаційних технологій, отже з усіма сучасними розробками цієї компанії ми знайомимо наших студентів!!!

Найліпшій засіб для постійного вдосконалення своїх продуктів – зворотний зв'язок з користувачами. Саме тому розробники Cisco безпосередньо спілкуються з тими, хто застосовує їх продукти. Ще краще, коли продукт настільки подобається користувачам, що вони прагнуть поділитися своїми враженнями з іншими. Ось чому компанія Cisco була особливо рада отримати звіт компанії Gartner про кращі рішення для організації веб-конференцій (2018 Gartner Peer Insights Customers 'Choice for Meeting Solutions), підготовлений на основі призначених для користувача відгуків. В цьому звіті різні рішення оцінюються звичайними користувачами за результатами їх застосування на своїх робочих місцях. Gartner, провідна світова дослідницька і консалтингова компанія, ретельно перевіряє отримані відгуки, не допускаючи наявності прихованих пристрастей до того чи іншого вендору. Такі огляди надзвичайно корисні тим, хто проводить оцінку продуктів перед їх придбанням, для прийняття обґрунтованих рішень.

З огляду на високі оцінки, дані кінцевими користувачами таких рішень Cisco для веб-конференцій, як WebEx і Cisco Spark, Gartner включила їх до рейтингу «Вибір замовника» (2018 Gartner Peer Insights Customers 'Choice).

Почати свою подорож в світ веб-конференцій можна з рішення Cisco WebEx. Його частка на ринку перевищує частку всіх інших наших конкурентів разом узятих. Рішенням WebEx користуються більш 103 млн. учасників, сумарний час спілкування яких досягає 5,4 млрд. хвилин в місяць. WebEx дозволяє організовувати зустрічі та конференції будь-якого масштабу, в тому числі семінари, доповіді та службу підтримки. А додаток WebEx Webcasting дає можливість підключити до одного сеансу більше 40 тис. учасників.

Згаданий звіт ґрунтується на відгуках кінцевих користувачів, при цьому фахівці Gartner також провели власну оцінку Cisco, помістивши компанію в лідерський квадрант свого звіту за рішеннями для веб-конференцій за 2018 г. (Gartner Magic Quadrant for Meeting Solutions). Автори звіту присудили найвищі бали в категоріях «здатність до реалізації поставлених цілей» (Ability to Execute) і «повнота концепції» (Completeness of Vision).

Читайте також
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "123 Комп’ютерна інженерія" кафедри Комп'ютерної інженерії та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Про кафедру

Кафедра Комп'ютерної інженерії

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціальність: Комп’ютерна інженерія

Кваліфікація – фахівець з інформаційних технологій.

Рівень освіти – вища освіта.

Термін навчання:

  • денна форма - 4 роки,
  • заочна – 5 років.

Первинні посади:

  • інженер із конфігурації комп’ютерних систем;
  • інженер інформаційно-обчислювального центру;
  • інженер із системного адміністрування;
  • інженер-програміст.
Спеціальність: Комп’ютерна інженерія

Кваліфікація – фахівець з інформаційних технологій.

Рівень освіти – вища освіта.

Термін навчання:

  • денна форма - 4 роки,
  • заочна – 5 років.

Первинні посади:

  • інженер із конфігурації комп’ютерних систем;
  • інженер інформаційно-обчислювального центру;
  • інженер із системного адміністрування;
  • інженер-програміст.
Переглядів: 4 347