Учбова програма CCNA 6.0

15:20, 04-05-2018

В Державному університеті телекомунікацій на кафедрі Комп’ютерної інженерії вже п’ять років функціонує Мережева Академія Cisco.  Сертифікат компанії Cisco – це вагоме доповнення для гарного працевлаштування!!!

Отже ми послідовно знайомимо всіх з курсами Cisco!

CCNA 6.0

CCNA (Cisco Certified Network Associate, сертифікований фахівець з комп'ютерних мереж)

Призначення курсу CCNA полягає в фундаментальній підготовці слухачів з теорії та практики проектування, побудови та технічного супроводження локальних та глобальних мереж з використанням загальноприйнятих стандартів та рішень. Слухачі отримають навички встановлення та конфігурації комутаторів і маршрутизаторів Сisco в багатопротокольних мережах, які об’єднують локальні та територіально розділені мережі (LAN і WAN), налагодження на початковому етапі, підвищення продуктивності та захищеності мереж.

Програма CCNA це 280 - годинний навчальний курс, що включає в себе наступні 4 семестри:

CCNA 1: Introduction to Networks – введення в архітектуру, структуру, функції, компоненти і моделі Інтернету та комп'ютерних мереж. Принципи IP адресації, основні поняття Ethernet концепції, медіа, вводяться для забезпечення бази навчальної програми. Після проходження цього курсу студенти зможуть створювати прості локальні мережі, основні конфігурації для маршрутизаторів і комутаторів, застосовувати схеми IP-адресації.

CCNA 2: Routing and Switching Essentials – описує архітектуру, компоненти та команди, що використовуються маршрутизаторами та комутаторами у невеликих мережах. Студенти дізнаються, як налаштувати маршрутизатор і комутатор на базовому рівні. Після проходження цього курсу студенти зможуть конфігурувати та усувати несправності маршрутизаторів та комутаторів, розв'язувати загальні проблеми протоколів RIP v1, RIP v2, однообласного та багатообласного протоколів OSPF, віртуальних локальних мереж, маршрутизації всередині VLAN у IPv4 та IPv6 мережах.

CCNA 3: Scaling Networks – описує архітектуру, компоненти та команди маршрутизаторів і комутаторів у великій і комплексній мережі. Студенти дізнаються, як сконфігурувати маршрутизатори та комутатори у режими підвищеної функціональності. Після проходження цього курсу студенти зможуть налаштовувати та усувати несправності маршрутизаторів та комутаторів, розв'язувати загальні проблеми протоколів OSPF, EIGRP, STP і VTP у IPv4 та IPv6 мережах. Також отримають знання та навички, необхідні для реалізації DHCP та DNS операції в мережі.

CCNA 4: Connecting Networs – обговорення WAN технологій та мережевих сервісів, необхідних для конвергованих додатків в комплексних мережах. Курс дозволяє студентам зрозуміти критерії відбору мережевих пристроїв і WAN технологій для задоволення потреб мереж. Студенти дізнаються, як сконфігурувати та усунути несправності мережевих пристроїв і вирішувати спільні з протоколами канального рівня моделі OSI проблеми Також отримують знання та навички, необхідні для застосування підходів IPSec й віртуальних приватних мереж (VPN) у комплексних мережах.

Після успішного проходження навчання, по кожному із семестрів слухачі отримують Академічний сертифікат про закінчення і готові до складання сертифікаційних іспитів. Для отримання статусу CCNA необхідно здати два іспити – 100-101: ICND1 та 200-101: ICND2. Також можна отримати статус CCNA не в два етапи, а склавши тільки один іспит – 200-120: Cisco Certified Network Associate.

Для слухачів, які успішно закінчили навчання по курсу CCNA (із середнім балом більше 80%), компанія Cisco Systems надає ваучер на 50% знижку для здачі сертифікаційного іспиту на отримання сертифікату CCNA міжнародного зразка в центрі тестування Pearson VUE http://www.vue.kiev.ua/.

CCNA 6.0. Introduction to Networks.

Chapter 1: Exploring the Network

Chapter 2: Configuring a Network Operation System

Chapter 3: Network Protocols and Communications

Chapter 4: Network Access

Chapter 5: Ethernet

Chapter 6: Network Layer

Chapter 7: Transport Layer

Chapter 8: IP Addressing

Chapter 9: Subnetting IP Networks

Chapter 10: Application Layer

Chapter 11: It's a Network

CCNA 6.0. Routing and Switching Essentials.

Chapter 0: Cource Introduction

Chapter 7: Securing Site-to-Site Connectivity

Chapter 8: Monitoring the Network

Chapter 9: Troubleshooting the Network

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "123 Комп’ютерна інженерія" кафедри Комп'ютерної інженерії та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.