Комп’ютерна інженерія: виклики та перспективи

15:59, 20-04-2020

Величезна заслуга численних світових досягнень - це розвиток комп’ютерної інженерії. Терміни з префіксом IT постійно з’являються то тут, то там, й потужними темпами починають захоплювати всі сфери життєдіяльності людини.

Людина народжена з бажанням пізнавати світ, і їй тільки потрібно дати інструмент.

Зараз комп’ютерні системи та мережі розвиваються дуже швидко. Одним з перспективних напрямків мережних інновацій є нейронні мережі. Але мережа не навчиться малювати, співати, розпізнавати обличчя, грати в покер, якщо їй не допоможе людина, якщо вона не передасть свої знання.

В цілому IT - це з кожним роком нова реальність. Вона змінюється катастрофічно швидко, це експоненціональне зростання і ми не беремося дивитись вперед на десять років. Навіть за 5 років відбудуться просто вражаючі своєю швидкістю зміни. І все, що ми можемо сказати сьогодні про перспективні професії майбутнього, грунтується на нашому минулому досвіді, на тому, що ми знаємо. Але є дуже багато того, чого ми не знаємо - не знаємо, що буде відкрито в науці, як зміняться досягнення комп’ютерної інженерії і до чого ці зміни призведуть в суспільстві. І, мабуть, найцікавішою буде робота саме в цих «сірих» областях карти. Безумовно, без трудоголіків і тих, хто вміє надихати, - без цього не досягти результату. І сьогодні ті, хто працюють в сфері комп’ютерної інженерії - увійшли в цю воду невідомого майбутнього і створюють прецеденти, які змінюють світ!

Отже, комп’ютерний інженер - професія майбутнього!

Якщо ти прагнеш бути успішним, розвивайся та будь відкритим до знань!

Приєднуйся до нашої студентської спільноти!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "123 Комп’ютерна інженерія" кафедри Комп'ютерної інженерії та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.