Українська версія курсу CCNA1: Introduction to Networks компанії CISCO

17:38, 07-10-2020

В Державному університеті телекомунікацій досить активно функціонує Академія Cisco. Наші студенти мають чудову можливість в межах навчального процесу пройти підготовку по певному курсу та по завершенню отримати іменний сертифікат міжнародного зразка, який в наш час є одним з основних чинників успішного працевлаштування.

Щороку кількість сертифікатів, що отримують наші студенти невпинно зростає. Так в 2020 році кількість виданих сертифікатів вже сягнула 830 і це все в межах навчального процесу.

Компанія Cisco - партнер кафедри Комп’ютерної інженерії. Саме згідно компетенцій цієї компанії кафедра реалізує інноваційний зміст навчання, щоб навчити наших студентів практичним умінням та навичкам з можливістю отримання міжнародних сертифікатів в межах навчального процесу, що гарантує нашим випускникам високооплачуване робоче місце.

Курс про роботу мереж CCNA1, що допомагає почати підготовку до кар'єри в сфері мережевих технологій вже доступний українською!

Перший курс з серії CCNA, що включає три курси, містить вступні відомості по архітектурі, моделях, протоколах і елементах мереж, необхідних для забезпечення функціонування як компаній великих масштабів, так і невеликих інноваційних підприємств. В рамках цього курсу ви навчитеся самостійно створювати прості локальні мережі. Ви отримаєте практичні знання про схеми IP-адресації, базові поняття мережевої безпеки і зможете виконувати настройку основних параметрів маршрутизаторів і комутаторів.

Ви отримаєте наступні ключові навички та знання

• Побудова простих локальних мереж, настройка основних параметрів маршрутизаторів і комутаторів, створення схем адресації IPv4 і IPv6.
  • Налаштування маршрутизаторів, комутаторів і кінцевих пристроїв для надання доступу до локальних і віддалених мережевих ресурсів і забезпечення наскрізного підключення між віддаленими пристроями.
  • Розвиток критичного мислення і навичок вирішення проблем при використанні фізичного обладнання та Cisco Packet Tracer.
  • Налагодження та усунення неполадок підключень в невеликій мережі із застосуванням рекомендацій щодо забезпечення безпеки.

Впевнений крок до кар'єри в сфері мережевих технологій – спеціальність 123 Комп’ютерна інженерія!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "123 Комп’ютерна інженерія" кафедри Комп'ютерної інженерії та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.