Які предмети потрібно складати на ЗНО-2021 для вступу на спеціальність 123 Комп’ютерна інженерія?

09:13, 01-02-2021

Почалася друга половина навчального року, тому часу на підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання залишається все менше. Майбутнім випускникам вже слід визначатись зі спеціальністю та дізнаватись, які предмети обрати на ЗНО для вступу.

У 2021 році випускники закладів загальної середньої освіти будуть складати ЗНО з 5 дисциплін.

Обов’язковим є тестування з української мови або української мови та літератури.

Другою обов’язковою дисципліною для випускників шкіл є математика, яка також входить до переліку предметів на державну підсумкову атестацію. Для складання іспиту слід буде обрати з двох рівнів. Всі випускники шкіл  складатимуть стандартний рівень. ЗНО з математики буде зараховано як ДПА.

Для вступу на ІТ-спеціальності обов’язковими предметами є ЗНО з української мови та математики профільний рівень. Третій іспит обирається серед інших дисциплін.

Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 розпочинається 1 лютого і триватиме до 5 березня!

Перелік ЗНО, вступних іспитів для вступу на спеціальність

123 – Комп’ютерна інженерія

Для вступу на 1 курс на спеціальність – 123 Комп’ютерна інженерія в 2021 році необхідно скласти ЗНО за наступними предметами:

На бюджетну форму навчання

На контрактну форму навчання

1.

Українська мова (українська мова і література)

2.

3.

Історія України або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Математика або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія

Якщо ви не пройшли на бюджетну форму навчання – ЗНО перезараховується для контрактної форми навчання.

Відповідно до правил прийому та ліцензованого обсягу на кафедрі Комп’ютерної інженерії є 90 місць для прийому на навчання на 1 курс.

Для вступу на 2,3 курс на спеціальність – 123 Комп’ютерна інженерія в 2021 році необхідно скласти іспит зі спеціальності, ЗНО з української мови та ЗНО з математики або історії України.

Відповідно до правил прийому та ліцензованого обсягу на кафедрі Комп’ютерної інженерії є 34 місця для прийому на навчання на 2 курс та 38 місць для прийому на навчання на 3 курс за кошти фізичних або юридичних осіб.

За більш детальною інформацією щодо вступу на спеціальність
123 – Комп’ютерна інженерія звертайтеся до завідуючої кафедрою: okar@ukr.netkaf_ki_dut@i.ua
Viber, telegram 0506475777

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "123 Комп’ютерна інженерія" кафедри Комп'ютерної інженерії та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.