BlockchainUA 2021: міжнародний захід за участі студентів-магістрів кафедри Комп’ютерної інженерії

14:33, 17-11-2021

BlockchainUA - десята міжнародна конференцію, яка відбулася 3 листопада 2021 року в Києві і зібрала сильне блокчейн ком'юніті в Україні та Європі!

Студенти кафедри Комп’ютерної інженерії – майбутні магістри – Бондаренко Олександр та Попов Дмитро - прийняли участь в цьому важливому для ІТ-спільноти заході – кафедра пишається такими студентами!

Щороку BlockchainUA об'єднує понад 1000 блокчейн підприємців, інвесторів, блокчейн ентузіастів, IT-експертів і представників ЗМІ з усього світу, щоб обговорити актуальні теми в області блокчейн і децентралізованих технологій. Крок за кроком ми всі разом створюємо в Україні сприятливе середовище для бізнесу в умовах швидко зростаючої екосистеми.

Перша BlockchainUA відбулася в 2016 році, і з того моменту стала міжнародним заходом, де збираються лідери блокчейн і Fintech індустрії більш ніж з 20 країн. У фокусі конференції найактуальніше: світові тренди індустрії, передові технології і блокчейн проекти. Однією з ключових тем BlockchainUA 2021 стала "Цифрова трансформація", що дозволяє бізнесу наблизитися до технологічних інновацій. Основні теми конференції BlockchainUA: технологія блокчейн, децентралізовані технології, цифрова трансформація, Blockchain & Fintech development, CBDC, а також AI, Cyber Security та IoT.