Пропонуємо спробувати власні сили!

15:05, 20-04-2017

Компанія Dobovo.com датської інвестиційної групи Invest Ost займається розробкою програмного забезпечення для управління системою бронювання проживання по всьому світу, об'єднавши в єдиний ланцюжок інноваційні Інтернет-технології та успішні моделі ведення бізнесу.

ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ НА ПОСАДУ В М. КИЄВІ Помічника системного адміністратора (4000 грн. + Бонуси за результатами роботи)

ГОТОВІ ВЗЯТИ СТУДЕНТА!!!

Кількість проводів і комутаторів, зламаних і працюють ноутбуків, здійсненних і нездійсненних завдань недавно перевищила пропускну здатність нашого системного адміністратора.

Йому потрібна в допомогу одна або дві тлумачних руки, які візьмуть на себе частину завдань.

Також не завадить наявність одного (1 шт.) Мозку здатного реалізувати відповідальність, старанність, розумний підхід до вирішення завдань та інші досить важливі для гарного системного адміністратора якості.

Ми б хотіли, щоб у кандидат міг сказати про себе, що він:

студент, або випускник технічного ВНЗ

А також володів мінімальними:

• знання і розуміння принципів маршрутизації мережі
  • робота та налаштування операційних систем windows xp/7/8
  • знання архітектури ПК (який кабель за що відповідає, збірка, розбирання, чистка)
  • охайність, акуратність, педантичність, відданість / лояльність (НЕ британській короні, а компанії :), цілеспрямованість
  • настройка маршрутизаторів, точок доступу, Приставки IPTV
  • поняття принципів роботи Wi-Fi мереж, оптимізація роботи (вибір кращого каналу, контроль к-ва користувачів і т. д.)
  • багатозадачність

Працювати доведеться багато і:

• c графіком 2/2 (з 9:00 до 22:00)
  • в офісі в центрі Києва біля ст. метро Печарська
  • з молодим і дружним колективом
  • офіційно працевлаштованим
  • отримувати з\п без затримок
  • користуватися кухнею, кавою, чаєм, фруктами за рахунок фірми
  • любити, пестити, плекати парк машин до 40 шт, під платформою Windows / Ubuntu
  • спілкуватися з турботливим і люблячим керівництвом

Обов'язки, або те, чого вам належить навчитися у нас:

• Вимкнути включити, якщо щось не працює
  • Back-up робочих машин персоналу (можлива автоматизація даного процесу)
  • Налаштування роботи гарнітур
  • Облікові записи користувачів (видалення, додавання, настройка софта, гарнітури)
  • Коригування прав доступу
  • Прийом заявок від менеджерів на встановлення нового софта, пошук софта під поставлені завдання
  • Перезавантаження роутерів (якщо ті зависли)
  • Купівля і настройка нових машин для персоналу
  • Облік техніки в офісі (кому що і коли видавали)
  • Профілактика, як фізична так і програмна чистка
  • Мишки, гарнітури, зарядки - стеження за станом (можливо ремонт, якщо не серйозний)

Чекаємо на Ваші резюме! https://www.work.ua

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Телекомунікаційних систем та мереж та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.