Вакансія компанії IT Link Коворкінг

16:52, 20-04-2017

Вакансія для студента-випускника, який добре розуміється не тільки на мережах, але й на "комп`ютерному залізі",  може зібрати-розібрати комп`ютерну техніку, знає запчастини.

Пропонуємо посаду помічника менеджера з сервісного обслуговування (деталі до комп`ютерної техніки):

• спілкування з клієнтами компанії з приводу гарантійного ремонту або заміни бракованих запчастин;
  • внесення інформації в базу даних 1С;
  • після вивчення асортименту товарів, який представляє компанія на ринку України, при бажанні є перспектива переходу у відділ продажів.

Мінімальний досвід роботи або стажування буде перевагою. Чекаємо комунікабельних, таких, що вміють працювати із запереченнями, хлопців на співбесіду.

Наш офіс поруч з університетом.

Контактна особа: Людмила, тел. 050-387-12-34, email: Saychuk@it-link.com.ua

Прошу дату та час співбесіди узгоджувати індивідуально.