Вакансії для студентів

15:43, 24-05-2017

Провідний національний оператор зв’язку на ринку телекомунікаційних послуг, ПрАТ «Датагруп» запрошує на роботу студентів та випускників ВНЗ!

Наші вакансії:

• Менеджер з продажів (Інтернет, телефонія, супутниковий зв’язок);
  • Системний адміністратор;
  • Офіс менеджер;
  • Асистент відділу;
  • Інженер, технік, монтажник ВОЛЗ;
  • Змінний інженер.

Компанія гарантовано надає:

• Офісне приміщення;
  • Ринкову заробітну платню;
  • Розвинуту систему бонусів та мотиваційних програм;
  • Корпоративні програми розвитку та навчання;
  • Роботу в молодому, дружньому колективі;
  • Сучасний офіс біля метро «Шулявська».

Відправляйте ваші резюме з назвою бажаної вакансії на електронну скриньку: hr@datagroup.ua