Працевлаштування -Teremki@LAN

14:21, 12-09-2017

Компанія Teremki@LAN - провайдер доступу до мережі Інтернет в Голосіївському районі міста Києва. У наш дружний колектив потрібен співробітник для роботи в абонентському відділі компанії.

Вимоги:

• Хороші знання російської та української мов, вміння грамотно висловлювати свої думки в усній і письмовій формі.
  • Володіння ПК на рівні впевненого користувача (пакет Microsoft Office)
  • Досвід роботи з документацією.
  • Уміння швидко засвоювати інформацію.
  • Стресостійкість.
  • Логічне мислення.
  • Уміння і бажання розвиватися.
  • Досвід роботи в подібній сфері та знання мережевих технологій буде плюсом.

Умови роботи:

Офіс в 10 хвилинах від м. Теремки і ТРЦ «Магелан».

Графік роботи: понеділок - п'ятниця, з 10:00 до 19:00

Офіційне працевлаштування.

Заробітна плата від 7000 до 9000 гривень (в залежності від якості і обсягу виконуваної роботи)

Обов'язки:

• Первинна зустріч абонентів, з'ясування причини звернення в абонентський відділ.
  • Консультування відвідувачів з питань надання послуг компанії.
  • Оформлення заявок на підключення.
  • Консультування абонентів в телефонному режимі.
  • Обробка вхідних повідомлень електронної пошти.
  • Розсилка документів в конвертах.

Контакти можна знайти тут:  https://www.work.ua/jobs/2560076/

Освітня програма: Комп’ютерні науки

За освітньою програмою Комп’ютерні науки, спеціальність 122 Комп’ютерні науки (англ. Computer Science, CS) готуються фахівці, що здатні виконувати функції розробника-програміста, спеціаліста по мережах, адміністратора баз даних, системного адміністратора, DevOps Engineer, спеціаліста по тестуванню програм, IT-архітектора. Вони володіють навичками алгоритмічного мислення, уявлення інформації, програмування і проектування комп’ютерних систем. Основні розділи: алгоритми і структури даних, мови програмування, архітектура комп'ютерів, операційні системи і комп'ютерні мережі, розробка програмного забезпечення, сервери і бази даних, штучний інтелект та робототехніка, комп'ютерна графіка, взаємодія людини і комп'ютера та ін.

Освітня програма: Комп’ютерні науки