Працевлаштування в Huawei (студенти 4-5 курсів)

15:25, 25-01-2018

До уваги студентів останніх курсів!

Високий рівень підготовки наших випускників вже не вперше викликає зацікавленість у провідних світових вендорів телекомунікаційного обладнання. Зокрема, компанія Huawei пропонує роботу для молодих ентузіастів на посаду Junoir Purchase Order Assistant для роботи в українському офісі.

Необхідні навички:

• знання англійської (intermediate level);
  • диплом бакалавра( чи отримання бакалавра через пів року);
  • технічні навички в мобільних мережах;
  • навички спілкування з клієнтами;
  • навички аналітики та пошуку найкращого рішення;
  • резюме англійською мовою;

Резюме надсилати за електронною адресою: kudelia.maryna@huawei.com

Нагадаємо, що це вже не перший випадок зацікавленості іноземних телекомунікаційних компаній у співпраці і працевлаштуванні наших студентів. Нещодавно Державний університет телекомунікацій прийняв участь в програмі «Seeds for the Future» від компанії Huawei.

Наш студент групи ТСДМ-51 Бондаренко Євгеній побувавши в КНР на навчанні програми Huawei може підтвердити що ця компанія працює з такими технологіями, які безумовно викликають зацікавленість.

З таких результатів ми можемо зробити висновок, що випускники нашого Університету вже мають суттєві конкурентні переваги навіть на міжнародному ринку праці!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Телекомунікаційних систем та мереж та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.