Працевлаштування в компанію IPNET

14:04, 22-05-2018

Компанія IPNET з радістю запрошує молодих талановитих спеціалістів, які тільки починають свій кар’єрний шлях та прагнення до успіху.

Компанія IPNET – одна з найбільших операторів та технологічний лідер на телекомунікаційному ринку Києва. Компанія надає послуги доступу до мережі Інтернет та цифрового телебачення IPTV. Працюючи на ринку телекомунікаційних послуг столиці України з 2001р., компанія здобула репутацію надійного та передового провайдера.

У зв’язку з постійним зростанням та розширенням компанії IPNET, потрібні молоді спеціалісти або студенти, що мають бажання вчитися, працювати, професійно зростати і отримувати свій перший досвід роботи за такими напрямками:

• Оператор колл-центру
  • Інженери технічної підтримки
  • Монтажники підключення послуги Інтернет
  • Техніки з обслуговування Інтернет та ТБ
  • Інженери моніторингу мережі
  • Менеджери з продажу

З питань щодо працевлаштування, звертатись до завідувача кафедри ІСТ Сторчак Каміли Павлівни, кабінет 204.

Тел.: (044) 249-25-42

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.