Вакансії від Infopulsе та стажування для студентів 4-5 курсів

18:37, 27-01-2019

Кафедра Інженерії програмного забезпечення продовжує активно співпрацювати із ІТ-компаніями для забезпечення стажування, практик та працевлаштування наших студентів.

Нещодавно університет відвідали представники компанії Infopulse,  що надає сервіси для всього життєвого циклу ІТ-систем та послуг із підтримки телеком-інфраструктури.  Компанія заснована у 1991 році, має представництва в 10-ти країнах Східної та Західної Європи і налічує 1900+ висококваліфікованих IT-спеціалістів.

Географія замовників  охоплює більш ніж 20 країн (США, Німеччина, Швейцарія, Бельгія, Франція, Нідерланди, Швеція, Данія, Норвегія, Японія, Канада тощо), а свої компетенції Infopulse реалізовує в різноманітних галузях: автомобільна промисловість, фінанси та банківська справа, телекомунікації, урядова сфера, медицина, страхування та інші. Протягом 9 років Infopulse співпрацює із компанією BICS – провідний транзитний постачальник міжнародного зв’язку, один із ключових гравців сегменту голосової телефонії та світовий лідер передавання мобільних даних.

В межах візиту декан факультету інформаційних технологій Бондарчук А.П. та завідувач кафедри ІПЗ  Онищенко В.В. провели для представників компанії – Аліни Гапєєвої, Team Lead of Candidates Communication, та Юлії Фіцак, HR-Manager, екскурсії університетом.   В свою чергу гості розповіли про Infopulse та можливості для наших студентів.

Наразі в компанії відкриті такі вакансії:

• Молодший інженер IP / MPLS  в проект BICS у Київському офісі (для випускників університету): усі охочі спробувати свої сили мають заповнити заявку англійською мовою, перейшовши за посиланням https://www.infopulse.com/vacancies/ip-mpls-engineer-7402/
  • Оплачуване стажування на позицію Trainee Telco Engineer: усі охочі спробувати свої сили мають заповнити заявку англійською мовою, перейшовши за посиланням https://www.infopulse.com/vacancies/telco-engineer-7386/

Крім того, у компанії є інтернатура для студентів. Учасники мають нагоду поспілкуватись із експертами та долучитися до роботи над проектами. Під час практики студенти проходять тренінги з тайм-менеджменту, основ публічного виступу, написання резюме, а також відвідують профорієнтаційні квести та кіноклуби з англійської мови. Щоб подати заявку, будь ласка, перейдіть за посиланням та заповніть форму англійською.

Спробуйте свої сили! Приєднуйтеся до команди Infopulse!

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси