Вакансія "Інженер з моніторингу "в 1+1media

10:52, 22-01-2020

Ми шукаємо на профі, для якого це буде покликанням і який відповідально та якісно моніторитиме зовнішній сигнал каналів групи, готуватиме звіти та оброблятиме технічні та аналітичні дані.

Якщо ви:

• маєте технічну вищу освіту або студент 4-5 курсу таких спеціальностей, як: радіотехніка, телекомунікації (за спеціалізаціями: супутникові телекомунікації та навігаційні системи, системи цифрового телебачення, радіозв`язок, радіотехнічні інформаційні технології),
  • маєте базові знання стандартів/технології росповсюдження телевізійних сигналів SDI, DVB-S2,DVB-T2, DVB-C, IPTV, OTT,
  • хоч у ВУЗі практикували використання контрольно-вимірювального обладнання,
  • маєте базові знання побудови IP мереж та протоколів перeдачі данних,

Ми шукаємо Людину І, яка:

• контролюватиме за якісниими характеристиками телевізійних сигналів медіа групи 1+1 та проходження (росповсюдження) телевізійних сигналів медіа групи у різних технологіях мовлення (SDI, супутник, цифрове наземне телебачення Т2, кабельні мережі цифра/аналог, IPTV/OTT),
  • аналізуватиме інформацію системи моніторингу,
  • оперативно вирішуватиме питання стосовно росповсюдження каналів групи при виникнені аварійних ситуацій, буде координувати/взаємодіяти з технічними підрозділами компанії та зовнішніми контрагентами,
  • налаштовуватиме та буде підтримувати працездатность обладнання монітрингу, проводиватиме вимірювання якісних характеристик телевізійного сигналу у різних технологіях мовлення.

Ми пропонуємо:

• офіційне оформлення та білу зарплатню;
  • піклування про ваше здоров'я, медичне страхування;
  • оплачувану відпустку (28 календарних днів) та лікарняний;
  • необхідну техніку для роботи, мобільний зв'язок і ліцензійне ПО;
  • знижки та пільги на заняття в спортклубі, відпочинок на гірськолижному курорті та інші послуги чи товари від партнерів;
  • корпоративний університет і велику кількість можливостей для навчання;
  • сучасний та комфортний офіс в центрі міста (Поділ);
  • кухні та гейм-зони на території офісу;
  • корпоративну культуру, яка мотивує та заряджає позитивом;
  • роботу в соціально відповідальній компанії, що слідкує за трендами, цінує ідеї співробітників і розвивається разом з ними.

Прохання вказувати бажаний рівень заробітної плати.

Контакти: email: i.khrapova@1plus1.tv, тел. 0673328974, Інна Храпова.