Компанія «Хуавей Україна» запрошує студентів 3, 4, 5 курсів на 6 місячне стажування «Internship program»

17:52, 19-09-2021

Що ти отримаєш на «Internship program»?

• Теоретичний та практичний досвід роботи з найкращим та сучасним телекомункаційним обладнанням.
  • Стабільну заробітну плату, доплату за харчування, компенсацію мобільних витрат.
  • Гарний та сучасний офіс
  • Свій спортивний зал
  • Красива і зручна дозвільна зона
  • Робота з усіма мобільними операторами зв’язку та провайдерами середнього та малого бізнесу.

Для найкращих учасників програми стажування – подальше працевлаштування в компанії.

Напрямки стажування:

• молодший інженер мережевого звязку
  • молодший інженер бездротового звязку
  • молодший інженер з радіопланування мекрежі

Кандидатам з інших міст забезпечуємо допомогу з переїздом.

Початок програми – 1 жовтня. Тривалість – 6 місяців.

Щоб подати заявку на стажування, заповнюй резюме та надсилай на: ukraine@huawei.com

Спеціалізація: Програмна інженерія

Програмна інженерія пов'язана з усіма аспектами виробництва програмного забезпечення: від початкових стадій створення до підтримки системи після передачі замовнику.

Якщо Вам подобається захоплюючий процес розробки веб-сайтів, комп'ютерних ігор, створення та обробки баз даних, та багато іншого, то Вам слід обрати спеціалізацію «Програмна інженерія».

Спеціалізація: Програмна інженерія