Захист дисертації Невойт Яніни Володимирівни

16:31, 27-06-2016

30 червня 2016 року о 13.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради К26.861.06 при Державному університеті телекомунікацій відбудеться захист дисертації Невойт Яніни Володимирівни на тему “Метод оцінювання стану захищеності інформаційних ресурсів на основі дослідження джерел загроз інформаційній безпеці” за спеціальністю 21.05.01 – інформаційна безпека держави на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук.

Адреса: м. Київ, вул. Солом’янська, 7, конференц-зала.

Спеціалізація: Інформаційно-комунікаційні технології

Поступивши на дану спеціальність Ви будете вивчати структуру мережі Інтернет, проектувати інфокомунікаційні мережі (на базі технологій транспортних мереж IP/MPLS, Gigabit Ethernet, а також широкосмугового доступу xDSL, FTTx, GPON та WiFi), розробляти програмно-конфігуровані мережі SDN з системами віртуалізації мережних функцій використовуючи сучасне обладнання від провідних виробників - Ericsson, Cisco Systems, Iskratel, Alcatel-Lucent.

Спеціалізація: Інформаційно-комунікаційні технології