21 квітня 2021 року відбудеться захист дисертаційних робіт здобувачів Ахрамовича В.М. та Охрімчука В.В.

15:01, 18-03-2021
21 квітня 2021 року у конференц-залі Державного університету телекомунікацій відбудеться засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.861.06 з порядком денним:
  1. Захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук доцентом кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту Державного університету телекомунікацій Ахрамовичем Володимиром Миколайовичем. Спеціальність 05.13.21 - системи захисту інформації. Тема роботи "Методологічні основи захисту інформації в соціальних мережах". Початок засідання об 11.00.
  2. Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук старшим викладачем кафедри захисту інформації та кібербезпеки факультету охорони державної таємниці та інформаційного протиборства Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова Охрімчуком Володимиром Васильовичем. Спеціальність 21.05.01 – інформаційна безпека держави. Тема роботи «Метод побудови шаблонів потенційно небезпечних кібератак на комп’ютерні системи та мережі військового призначення». Початок засідання о 14.00.