Кадрові зміни на кафедрі

12:36, 04-11-2015

Кафедра продовжує укріплятись висококваліфікованими кадрами для підвищення якості навчання. Так  прийнятий на постійну роботу Махонін Евгеній Іванович, який народився в 1951 році в м. Києві. В 1973 році закінчив Харьківське вище військове училище і по закінченню проходив військову службу на космодромі Плєсєцк, Архангельської обл. В 1983 році закінчив з відзнакою військову Академію ім. Ф.Е. Дзержинського.

З 1993 року в збройних Силах України – заступник начальника управління ракетно-космічним озброєнням.

В 1997 році відряджений в Національне космічне агентство України начальником управління оборонних програм. Приймав активну участь в організації підготовки і запуску всіх національних космічних апаратів СІЧ-1,ОКЕАН-0, СІЧ-1м, СІЧ-2. Керував створенням системи контролю і аналізу космічної обстановки України, системи космічного навігаційного забезпечення України, приймав участь в розробці вітчизняного оперативно-тактичного комплексу «САПСАН».

Полковник. Нагороджений орденом «За службу в ВС СССР» III ступеня в 1989 році. Лауреат Державної премії України в 2003 році. Кандидат технічних наук.

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи