XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Підписана угода між Державним космічним агентством України та Державним університетом телекомунікацій

12:16, 16-10-2014

10 жовтня 2014 року підписано угоду між Державним космічним агентством України та Державним університетом телекомунікацій про співробітництво у сфері космічної діяльності.

 

Предметом Угоди є співробітництво між Державним космічним агентством України та Державним університетом телекомунікацій у сфері космічної діяльності в інтересах сприяння розвитку та підготовки спеціалістів підприємств, установ і організацій космічної галузі з використанням наукового потенціалу Державного університету телекомунікацій.

 Основні напрями співробітництва

- співробітництво у сфері космічної діяльності за основними напрямами:

Координація, спільне планування та виконання програм (проектів, робіт) із створення інформаційно-керуючих, геоінформаційних та інших систем на основі використання сучасних космічних систем зв’язку, навігації та дистанційного зондування Землі, зокрема, створення та впровадження в Україні:

супутникових навігаційних технологій на основі системи координатно-часового та навігаційного забезпечення України з використанням інформації глобальних навігаційних супутникових систем (далі - ГНСС);

супутникових телекомунікаційних технологій на основі національної системи супутникового зв’язку та радіомовлення «Либідь»;

технологій дистанційного зондування Землі (далі - ДЗЗ) на основі космічної системи оптико-електронного спостереження «Січ»;

розвідувально-інформаційних систем радіоелектронної, космічної та спеціальної розвідки, систем радіоелектронної боротьби та інформаційного протиборства, систем кібернетичної безпеки та технічного захисту інформації.

Розробка науково-методологічного апарату інтелектуальних телекомунікаційно-навігаційних систем управління рухомими об’єктами.

Проведення спільних наукових досліджень і розвиток науково-методологічного апарату у сфері:

новітніх інформаційних ГНСС/ДЗЗ-технологій;

радіо та радіолокаційного моніторингу і радіочастотного менеджменту об’єктів спостереження;

еколого-економічного моніторингу;

кібернетичної безпеки держави.

Сприяння впровадженню результатів наукових досліджень в діяльність Національного центру управління та випробувань космічних засобів.

Публікація матеріалів та результатів досліджень, проведених в рамках співробітництва за цією Угодою.

Розробка та видання методичної документації, посібників, підручників, навчально-методичних комплексів, монографій, розробка програмних рішень для забезпечення ними навчального процесу в Державному університеті телекомунікацій.

Підготовка кваліфікованих фахівців та фахівців вищої кваліфікації для Державного космічного агентства України, Національного центру управління та випробувань космічних засобів,  підприємств та організацій космічної галузі України.

Посилення практичної спрямованості учбового процесу у сфері супутникової телекомунікації, еколого-економічного моніторингу та кібернетичної безпеки держави.

 Підвищення рівня кваліфікації працівників та стажування студентів Державного університету телекомунікацій.

Організація та участь у семінарах, конференціях та інших наукових заходах.

Створення та розвиток системи правового та організаційного забезпечення для вирішення завдань, робіт (послуг), що виконуються у рамках цієї Угоди.

Про кафедру

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Переглядів: 28 365