Міжнародне змагання – Хакатон NASA Space Apps Challenge

10:38, 21-04-2016

22 квітня вперше в Україні буде проведено змагання – Хакатон від NASA - Space Apps Challenge. У минулому році в ньому взяли участь 14000 осіб! А в цьому році в ньому приймають участь і студенти нашого університету.

Це найбільший міжнародний Хакатон, конкурс з вирішення реальних завдань, які виникають в авіації і космонавтиці. Для вирішення більшості завдань використовуються інформаційні технології.

Фінальний етап буде проходити 22-24 квітня в Кіровоградській льотній академії НАУ.

Участь в ньому можуть прийняти будь-яка людина, що захоплюєтеся астрономією, фізикою, або вміє малювати, проектувати, писати хороші тексти і просто захоплена ідеями космосу і прогресу, то для вас на NASA Space Apps завжди знайдеться заняття!

Вам лише потрібно сформувати збалансовану команду. Оптимальний розмір команди 4-6 чоловік, однак, вона може бути і більша.

Хакатон передбачає, що ви зареєструєтеся командою, та отримаєте одне із 25 завдань, на вирішення якого вам дається 48 годин.

Однак на міжнародний етап потрапить лише 3 проекти: два за рішенням журі та один за підсумками конкурсу глядацьких симпатій.

Одним із членів журі буде виступати завідувач кафедри Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій – Власенко Г.М.

У конкурсі існує шість номінацій:

1. Краще використання даних;

2. Краще використання заліза;

3. Краща концепція місії;

4. Галактичний ефект;

5. Найбільш надихаюче;

6. Приз глядацьких симпатій.

Призи переможцям місцевого туру надають компанії-учасниці IT-Альянсу, зокрема, Воля, Kinekt-PRO та інші.

А шість команд-переможниць міжнародного етапу зможуть взяти участь на одному з запусків на мисі Канаверал! Але взагалі головним призом в Хакатоні такого роду для кожного його учасника є проект, у якого є реальна перспектива перетворитися на справжній стартап і отримати підтримку NASA і місцевих організаторів.

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи