Партнерство з компаніями сфери супутникових технологій

09:57, 02-06-2016

У цьому навчальному році кафедра вела перемови з провідними компаніями у сфері супутникових телекомунікацій, такими як:

1. Tooway UA перший національний оператор, котрий спеціалізується на підключенні до супутникового двостороннього інтернету (супутник Ka-Sat 9E)  фізичних и юридичних осіб на території України;

2. ДП «Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення» – державний оператор телерадіомовлення, радіорелейного й супутникового зв'язку.

3. Eutelsat – Холдингова компанія акціонерного товариства Eutelsat S.A., провідного оператора супутникового зв'язку в Європі, входить в трійку світових лідерів серед постачальників фіксованих послуг супутникового зв'язку.

Обговорювались наступні питання:

1. Проведення тренінгів для підвищення кваліфікації науково пидагогічних працівників;
  2. Практики студентів на підприємстві;
  3. Розробка навчально-методичних матеріалів для проведення різних видів занять.
  4. Проведення пізнавальних екскурсій для студентів з навчально-виховною метою;
  5. Участь студентів та викладачів у змаганнях професійних інсталяторів;

На даний момент кафедра активно шукає нових партнерів для співпраці.

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи