Відпочинок на Чорному морі

09:48, 16-06-2016

Навчальний рік добігає кінця, тому час подумати про відпочинок. Наприклад, відпочинок на Чорному морі, а саме в Коблево - одне з найкращих місць для відпочинку.

Коблево знаходиться в 40 км від Одеси. Там понад 120 баз відпочинку, загальний пологий піщаний пляж, протяжністю 7 км, обладнаний роздягальнями, парасольками, лежаками, душовими кабінами.

Супер пропозиція – 8 днів від 1600 грн (Проїзд + Проживання).

Виїзд кожного четверга, починаючи з 9 червня. Автобус: Mercedes-Benz Sprinter - 18 місць (Новий). База відпочинку - "Лазурний берег" і "Лазурний берег-2" перша лінія - 50 метрів від моря.

Номери економ класу - (ліжка, столики, шафа-купе, балкон), чайник і холодильник за бажанням за додаткову плату подобово.

Номери "Напівлюкс" і "стандарт +" - (ліжка, телевізор, холодильник, душ, туалет, всі зручності в номері)

При груповому харчуванні - знижка для групи 30%.

Аквапарк - знижка для групи 30%.

Дельфінарій - знижка для групи 30%.

Фаст-Фуд - знижка для групи 30%.

Нічні клуби і дискотека - знижка для групи 30%.

Звертатися за телефоном:

• +38-050-974-26-67 (МТС)