Перший набір

17:20, 12-08-2016

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій Державного університету телекомунікацій здійснила перший набір на спеціалізацію «Супутникові телекомунікації та навігаційні системи».

Кафедра КСКСТ була створена два роки тому, 6 червня 2014 року. За ці роки вона активно розвивалася та покращувала якість роботи своїх фахівців.

1 вересня 2016 року група з 22 студентів розпочне своє навчання в стінах нашого університету за спеціальністю «Телекомунікації та радіотехніка».

Крім загальних дисциплін за цією спеціальністю, студенти будуть вивчати декілька профільних, які є лише на нашій спеціалізації, такі як:

1. Супутникові системи зв’язку і навігації;
  2. Космічні системи дистанційного зондування Землі;
  3. Цифровий супутниковий зв’язок;
  4. Супутникові радіонавігаційні системи;
  5. Супутникові та радіорелейні системи передач;
  6. Супутникові інформаційні технології;
  7. Застосування супутникових технологій.

До викладацького складу кафедри входять висококваліфіковані фахівці інфокомунікаційних технологій та космічної галузі.

Ми створюємо сприятливі умови для більш поглибленого практичного навчання як студентам, так і для вдосконалення свого фаху викладачам, використовуючи наступні напрямки:

1. Завдяки укладеній угоді про співпрацю, студенти від нашої кафедри можуть проходити практику в провідній ІТ-компаніїї ПрАТ «Датагруп», по закінченню якої вони отримають сертифікати.

2. Студенти матимуть нагоду приймати участь в науковій діяльності в складі наукового гуртка «Супутникові телекомунікації», де отримають широкий спектр практичних навичок та теоретичних знань.

3. Додатково з цього навчального року у студентів та викладачів з’являється можливість проходити тренінги по супутниковим технологіям від компанії Eutelsat.

Фотографії