Сертифікати міжнародного зразка від провідних брендів світу

12:04, 27-09-2016

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій в рамках спеціалізації «Супутникові телекомунікації та навігаційні системи» надає можливість своїм студентам пройти навчання  за навчальним планом та пройти тестування з отриманням сертифікатів всесвітньо відомих компаній виробників телекомунікаційного обладнання та програмного забезпечення: Apple, HP, Microsoft, IBM, Linux, Ericsson, Cisco та інших.

Це стало можливим завдяки співпраці ДУТ з найбільшою компанією, що надає свої послуги на світовому ринку дистанційного навчання і освітніх послуг Pearson VUE.

Результатом цієї співпраці стало укладання угоди та отримання права на відкриття 11 навчальних місць авторизованого тестового центру Pearson VUE (Pearson VUE Authorised Test Centre). А вже 9 грудня 2015 року відбулося офіційне визнання компанією Pearson VUE створеного центру складовою частиною всесвітньої мережі тестових центрів, що розгорнута в 175 країнах світу. 25 січня 2016 року науково-педагогічні працівники склали сертифікаційний іспит на право адміністрування обладнання авторизованого тестового центру і прийняття сертифікаційний тестів.

З повним переліком сертифікаційних тестів, які можна скласти безпосередньо в центрі нашого Університету, Ви можете ознайомитися тут.

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи