Екскурсія в ПрАТ «Датагруп» для студентів групи РТД-42

10:19, 09-11-2016

24 жовтня 2016 року, в межах вивчення дисципліни «Радіоелектронні системи» була проведена екскурсія для студентів 4-го курсу групи РТД-42 в компанію ПрАТ «Датагруп».

В Дата-центрі студенти ознайомились з робочим процесом інженерних систем, обладнання DWDM-мережі компанії «Датагруп», а також обладнання Alcatel, ZTE, Huawei.

Представник «Датагруп» продемонстрував новітнє обладнання супутникової мережі зв’язку на базі технології Tooway супутника KA-SAT, та антенне поле зі супутниковими антенами різних технологій.

Серед результатів співпраці Державного університету телекомунікацій та ПрАТ «Датагруп» можливо вказати декілька напрямків:

1. Участь компанії в створенні та вдосконаленні навчально-матеріальної бази: антенне поле з діючими терміналами та навчальними макетами супутникового Інтернету;
  2. Практична та переддипломна практика в ПрАТ «Датагруп», з видачою сертифікатів про отриманий рівень кваліфікації. Сертифікати вже отримали 32 студента;
  3. Регулярні пізнавальні екскурсії для студентів, з метою ознайомлення з технологічним процесом компанії ПрАТ «Датагруп», та можливим майбутнім місцем роботи;
  4. Працевлаштування студентів та випускників університету;
  5. Участь в конференціях, конкурсах, тренінгах.

Для студентів це був надзвичайно корисний досвід, який вони будуть пам’ятати ще дуже довго.

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи