«Датагруп» оголошує конкурс на заміщення вакансії

11:25, 20-01-2017

Провідний телекомунікаційний оператор України «Датагруп» оголошує конкурс на заміщення вакансії:

Менеджер по роботі з СМБ клієнтами (середній і малий бізнес) Датагруп, Департамент комплексних рішень і СМБ

Про компанію:

Компанія Датагруп є лідером на ринку телекомунікаційних послуг для бізнесу і надає послуги передачі даних, доступу в Інтернет, телефонії, віртуальної АТС, дата-центру і хмарних рішень. Компанія працює з такими 4-ма сегментами клієнтів: корпоративні клієнти, середній і малий бізнес, роздрібні клієнти та інші телеком оператори.

Стратегія Датагруп передбачає активний розвиток сегменту середнього та малого бізнесу (СМБ), і для досягнення амбітних целей2017-го року розширює команду департаменту комплексних рішень і СМБ.

Департамент шукає активних і цілеспрямованих продавців, націлених на результат і зацікавлених в кар'єрі в сфері розвитку бізнесу в телеком індустрії.

Кваліфікація:

• Розуміння основних принципів роботи Інтернет і телефонії (більш глибоке розуміння і технічний досвід будуть перевагою).
  • Впевнений користувач ПК, знання офісних програм Word, Excel, готовність розібратися з внутрішніми ІТ-системами та бізнес-процесами.
  • Успішний досвід продажів і консультування клієнтів.
  • Ініціативність та про-активний підхід в роботі з клієнтами і командою.
  • Перевагою буде досвід роботи в продажах і/або в телекомунікаційної компанії.
  • Готові розглядати студентів ВНЗ останніх курсів (!)

З ким Ви будете працювати:

• Ви будете взаємодіяти з клієнтами (потенційними і існуючими), колегами з департаменту СМБ, технічним департаментом і абонентським відділом.
  • Ви отримаєте підтримку і менторство від старших колег і керівника департаменту.
  • Ви зможете приєднатися до одного або декількох комітетам: стратегія продажів, розвиток команди, нові продукти або створити власний і, таким чином, запропонувати і реалізувати ідеї в обраному напрямку.

Що ви будете робити:

• Ви зробите важливий внесок для досягнення амбітних цілей департаменту СМБ за рахунок розвитку відносин з новими і існуючими клієнтами, пошуку та реалізації ідей по розвитку бізнесу департаменту.
  • Ви будете працювати в комфортному офісі, а також відвідувати об'єкти бізнес концентрації (бізнес-центри, торгові центри, території скупчення СМБ клієнтів) для вивчення потенційних клієнтів івстреч з ними.
  • Ви будете спілкуватися з потенційними і існуючими клієнтами, готувати комерційні пропозиції, вести переговори, укладати договори, працювати з ІТ-системами. А також, працювати зі зверненнями клієнтів ікоордініровать виконання заявок клієнтів на підключення та ін.

Ми пропонуємо:

• Цікаві завдання і можливість рости в сфері розвитку бізнесу в телеком індустрії, працюючи з корпоративними клієнтами.
  • Працевлаштування згідно КЗпП, соціальні гарантії в 100% обсязі согласнозаконодательству України.
  • Офіційна зарплата: ставка + бонус (% з продажу). Зростання ставки в залежності від результатів роботи.
  • Навчання сучасним методикам продажів і розвитку клієнтської бази.
  • Зручний, сучасний і комфортний офіс з зоною для відпочинку і кафе в будівлі бізнес-центру.

Чекаємо Ваші резюме і короткий супровідний лист на адресу: hr@datagroup.ua

Ознайомитися з усіма відкритими вакансіями нашої компанії Ви можете на сайті: www.datagroup.ua

Будемо раді бачити Вас в числі співробітників нашої компанії!

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи