Весняний призив

09:23, 24-03-2017

Фахівцями військового комісаріату Солом’янського району була проведена профілактична робота зі студентами Державного університетету телекомунікацій, що втратили відстрочку від армії, де також були доведені їх права та обов’язки, відповідно до чинного законодавства.

Особливістю є те, що створюється єдиний реєстр призовників та військовозобов’язаних, що ускладнить студентам, що втратили відстрочку, ухилятися від військової служби.

Крім того, було сказано, що Солом’янський РВК не зацікавлений проводити репресивні заходи по відношенню до студентів, а метою проведення такої профілактичної роботи є досягнення виконання чинного законодавства.

Посадовці Солом’янського РВК готові до відкритого спілкування зі студентами та їх батьками з питань, які в них виникають, з приводу призову на військову службу. А також запевнили, що призовники строкової служби не залучаються до участі в АТО.

Фотографії