Фінал фестивалю «ІТ-Альянс 4.0»

11:00, 26-04-2017

29-30 квітня пройде фінал щорічного фестивалю "IT-Альянс 4.0", на базі Кіровоградської льотної академії НАУ.

Також нагадуємо, що в минулому році студенти нашого університету приймали участь в Хакатоні від NASA - Space Apps Challenge, пройшовши до фіналу у складі однієї з дев’яти команд.

Розклад Хакатону NASA Space Apps Challenge Kropyvnytskyi на 29-30 квітня розглянуті тут.

Завдання вже опубліковані за посиланням та над ними можливо розпочинати працювати.

Для фінального доопрацювання своїх проектів, а також для спілкування, презентацій та участі в конкурсному відборі, запрошуємо вас 29-30 квітня до Льотної академії.

Партнером NASA Space Apps Challenge Kropyvnytskyi 2017 є компанія EOS - найбільш передова хмарна платформа як сервіс для крупно масштабної обробки знімків дистанційного зондування.

Один з її продуктів ви можете спробувати прямо в браузері. LandViewer дозволяє продивлятися та загружати архів супутникових зображень з різними комбінаціями каналів, а також виконувати обчислення спектральних індексів в режимі реального часу. Спробуйте самі.

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи