Семінар установників супутникового обладнання від Eutelsat

15:56, 26-05-2017

24 травня відбулась попередня зустріч з паном Pier Luigi Pellegrino – провідним інженером з навчання кадрів компанії Eutelsat.

Під час цієї зустрічі був укладений договір про співпрацю з Державним університетом телекомунікацій, завдяки якому дані семінари будуть проводитись в університеті на постійній основі.

25 травня 2017 року на базі Державного університету телекомунікацій було проведено семінар по установці антен для інсталяторів з України.

Разом з ним, участь в семінарі прийняв представник компанії ПрАТ «Датагруп» – Польовий Вадим - начальник відділу продажів та дистрибуцій послуг за супутниковою технологією.

А також представник «Мега-Інтернет», Скрипник Володимир, завдяки якому відбулось знайомство з представниками Eutelsat та зав’язалися партнерські відносини.

Окрім пана Pier Luigi Pellegrino, з іноземців приїхав Лука Манчіні, представник італійської компанії SkyLogic.

Повний перелік інсталяторів, що прийняли участь в семінарі:

З боку університету приймали участь завідувач кафедри Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій – Власенко Геннадій, аспірант Прилєпов Євген а також студенти першого курсу з навчальної групи ТСД-16.

Програма навчального семінару була поділена на теоретичну та практичну частини, в ході якої були розкриті питання організації супутникового зв’язку, настройки та юстировки супутникових антен при установці Інтернету по технології VSAT, активації супутникових станцій ViaSat Surfbeam та інші технічні моменти, що мають значення в роботі обладнання супутникових систем Інтернет зв’язку.

По закінченню семінару, інсталятори отримали сертифікати, що підтверджують проходження ними семінару.

За весь час проведення таких тренінгів, всього сертифікати отримали 28 інсталяторів з усієї України, а також 2 викладачі, 11 студентів та 1 аспірант від Державного університету телекомунікацій.

Представники компанії Eutelsat були задоволені рівнем організації семінару, та якістю проведення занять, що дозволило прийняли рішення делегувати проведення курсів та видачу сертифікатів від світового лідера супутникових телекомунікацій - Eutelsat.

Фотографії