Cучасний зміст навчання

15:04, 15-06-2017

Сучасний світовий освітній простір постійно по-повнюється новим змістом знань, новими кваліфікаційними ознаками.

Тому кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій з 2016 року готує фахівців за сучасним змістом навчання зі спеціальності Телекомунікації та радіотехніка спеціалізації Супутникові телекомунікації та навігаційні системи.

Особлива увага приділяється сучасному змісту навчання, який полягає в наступному:

• 50% від загального обсягу навчання складають дисципліни професійного спрямування, які викладаються з першого курсу.
  • викладання дисциплін по спеціалізації вже з 1го року навчання, що дозволять студентам користуватись інструментами і засобами телекомунікацій на побутовому рівні та визначитись ким, після закінчення університету, зможуть працювати і в яких компаніях;
  • посилена мовна підготовка: з 1го курсу вивчення англійської мови, що в подальшому дозволить вивчати дисципліни англійською, розширить інформаційне поле та покращить комунікативність студентів;
  • для вільного володіння діловим спілкуванням введено дисципліну «Ділові комунікації», «Групова динаміка та комунікації» та «Засади відкриття власного бізнесу», після вивчення яких, студенти зможуть відкрити свій бізнес;
  • можливість паралельного навчання на військовій кафедрі з подальшим отриманням звання молодшого лейтенанта ЗС України.

Студенти спеціальності вивчають дисципліни загальної підготовки, професійної підготовки, та дисципліни із запропонованих.

Високий рівень підготовки фахівців забезпечується:

• навчанням на новітньому спеціалізованому обладнанні від провідних компаній світу (HP, Huawei, Cisco, Microsoft Skylogic, Eutelsat);
  • використанням сучасного програмного забезпечення в навчальному процесі;
  • виробничою та переддипломною практикою студентів на підприємствах ІТ-галузі;
  • навчанням на курсах від світових вендорів (HP, Cisco, Eutelsat) з отриманням сертифікатів;
  • роботою в наукових гуртках;
  • участю в конференціях, хакатонах, кокурсах, семінарах, які проводяться під егідою ITU, разом із провідними компаніями ІТ-галузі.

Запропонований підхід до навчального процесу дозволить забезпечити формування професійних компетенцій, знань, умінь та навичок на рівні світових освітніх стандартів, відповідно до сучасних вимог роботодавців, з врахуванням специфіки сьогодення в сфері телекомунікацій та надати нашим студентам суттєві переваги з працевлаштування.

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи