Абітурієнт 2017 – старт твоїх нових можливостей!

13:32, 06-07-2017

Супутникові телекомунікації - одне з найбільш наукоємних і тих, що активно розвиваються напрямків світового телекомунікаційного ринку. В рамках цього напрямку здійснюються як створення і запуск космічних апаратів, так і впровадження нових високих технологій в області мікрохвильових і мікропроцесорних пристроїв для вирішення завдань мережевої і системної інтеграції.

Супутникові телекомунікації крім традиційних - зв'язку, навігації та дистанційного зондування землі знаходять своє застосування все в новіших для себе галузях життєдіяльності людини. Адже супутникові технології розглядаються не як конкуруючі з наземними системами, а як ті, що доповнюють і розширюють можливості один одного і це в результаті дозволяє ефективніше розвивати технології - підвищуючи пропускну здатність телекомунікаційних систем, знижувати затримку сигналів і вартість послуг, з одночасним розширенням спектра можливостей по наданню телекомунікаційних послуг.

Вам цікаво спробувати себе в цьому напрямку? Тоді запрошуємо на кафедру Космічних систем і комплексів та супутникових телекомунікацій Державного Університету телекомунікацій. Система навчання на кафедрі поєднує в собі фундаментальну, теоретичну і практичну підготовку студентів відповідно до їх спеціалізації, а також розвиток творчого потенціалу талановитої молоді і залучення її до вирішення актуальних виробничо-технічних завдань, що стоять перед супутниковими телекомунікаціями.

Запрошуємо до навчання!