Профробота в спеціалізованій школі №61

12:49, 20-09-2017

19 вересня 2017 року завідуючим кафедри Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій – Власенко Г.М., була проведена профробота з батьками учнів 9-11 класів в спеціалізованій школі №61 з поглибленим вивченням інформаційних технологій,  м. Києва.

В процесі зборів, батьків ознайомили з Державним університетом телекомунікацій, новими спеціальностями та перевагами навчання.

Вони дізнались про зміст навчання, практичну підготовку студентів та переваги навчання в нашому університеті серед яких:

• посилена мовна підготовка (заняття на англійській мові): на 1-2 курсі – 3 пари на тиждень, на 3-6 курсах – 2 пари на тиждень;
  • суттєве поглиблення практичної частини навчання, яка складає 50% від загального обсягу матеріалу;
  • викладання дисциплін по спеціалізації вже с 1го року навчання, в ході вивчення яких, студенти зможуть самостійно зібрати і налаштувати ПК, встановити ОС та необхідне ПО, встановити та налаштувати будь-який комп’ютерний пристрій та підключитись до Інтернету, а також навчитись налаштовувати  та встановлювати супутниковий інтернет та телебачення;
  • розширена курсова підготовка з можливістю отримання сертифікатів світового зразку від міжнародних компаній лідерів в галузі телекомунікацій та ІТ-технологій - Cisco, Huawei, HP, IBM;
  • впровадження в зміст навчання дисциплін економіко-правового поля, які допоможуть студентам у відкритті та успішному ведені своєї справи (бізнесу);
  • впровадження таких дисциплін як «Ділові комунікації» та «Групова динаміка і комунікації», завдяки яким студенти отримають навички для успішної роботи в команді;
  • можливість паралельного навчання на військовій кафедрі з подальшим отриманням звання молодшого лейтенанта ЗС України.

Результатом проведення профроботи стали заповнені анкети, та зацікавленість в подальшому навчанні в стінах університету.