Профробота в гуманітарно-педагогічному коледжі ім. І. Франка міста Прилуки

15:19, 05-04-2018

3 квітня 2018 року професор кафедри космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій – Власенко Г.М., провів профроботу в гуманітарно-педагогічному коледжі ім. І. Франка міста Прилуки.

В процесі профорієнтації студенти коледжу познайомилися з Державним університетом телекомунікацій та його новими спеціальностями, дізналися про інноваційні зміни змісту навчання та практичну направленість підготовки студентів, наукові гуртки, спеціалізовані курси від світових лідерів в сфері ІТ-технологій, таких як HP, Cisco, Eutelsat, Huawei, Juniper та багато інших.

Студенти що навчаються на кафедрі космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій за спеціальність 173 - Авіоніка, спеціалізації Супутникові телекомунікації та навігаційні системи працюють на заняттях з сучасним обладнанням оновленої навчально-матеріальної бази та проходять практику в Датагруп, НЦУВКЗ та багато інших провідних телекомунікаційних компаніях з якими співпрацює Державний університет телекомунікацій.

Результатами профроботи стала зацікавленість випускників в подальшому навчанні в університеті, про що свідчить велика кількість анкет.

Результат зустрічі - 43 анкет 32 з яких на спеціальність 173-Авіоніка, спеціалізації Супутникові телекомунікації та навігаційні системи.

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи