Набір на навчання за спеціальністю «Авіоніка»

09:14, 13-06-2018

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій веде набір студентів на денну та заочну форму навчання за спеціальністю «Авіоніка», спеціалізацією «Супутникові телекомунікації та навігаційні системи» для 1-3 курсу навчання.

Зміст навчання кафедри відповідає сучасним потребам для майбутніх роботодавців, та включає в себе отримання студентами необхідних знань та практичних навичок.

Оновлений зміст навчання передбачає підготовку студентів як фахівця вже з 1 курсу, і дає можливість успішно працевлаштуватись вже з 2-го курсу. Причому на посади, що передбачують знання професійної англійської мови.

Крім того, студенти кафедри можуть пройти курсову підготовку та отримати сертифікат міжнародного зразка від провідних компаній України та світу, таких як: Huawei, IBM, Hewlet-Packard, Oracle, Cisco, Juniper Networks, Lifecell, SatTelecom, Nokia, D-Link International, що дає в подальшому переваги при працевлаштуванні.

Починаючи з 2 курсу, студенти нашої кафедри проходять практику на потужних підприємствах, таких як:

1. ПрАТ «Датагруп» - провідна компанія на ринку телекомунікаційних послуг.
  2. Національний центр управління та випробувань космічних засобів (НЦУВКЗ) – це цілісний науково-технічний комплекс у системі основних інструментів реалізації Загальнодержавної космічної програми України.
  3. Компанія ECOMM Co – здійснює комплексний консалтинг, підготовку, постачання та впровадження систем і програмно-апаратних рішень.

Багато студентів, що проходили практику на даних підприємствах, вже успішно працюють.

Кафедра продовжує укладати договори з компаніями за профілем кафедри, та створюють всі умови для якісного навчання та успішного працевлаштування студентів.

За результатами своєї роботи, кафедра отримала позитивні відгуки від студентів-випускників та компаній-партнерів.