Профорієнтаційна робота з майбутніми студентами

09:22, 26-03-2019

Вибір професії – один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії – це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі.

І тому 18 березня 2019 року провідним інженером кафедри космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій Листопадом Р.О. була проведена профорієнтаційна робота з метою ознайомлення учнів 11 класів загальноосвітньої школи №8 Лубенської міської ради Полтавської області з перевагами навчання в Державному університеті телекомунікацій та, насамперед, з єдиною в Україні кафедрою космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій.

Основною метою поїздки в освітній заклад було формування думки випускників школи позитивного ставлення до космічних технологій та телекомунікацій, їх попит на ринку праці.