Курси від світового лідера супутникових телекомунікацій «Eultelsat»

14:37, 02-04-2019

28 березня в навчальному центрі Eultelsat (аудиторія 211) розпочалися сертифіковані курси Eultelsat Tooway™ product introduction & terminal installation.

На першому занятті студенти ознайомились зі структурою курсу та його навчальними питаннями.

Програма курсу

Викладачі курсу:

• Власенко Геннадій – завідувач кафедри космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій, кандидат технічних наук, доцент;
  • Пороло Володимир – начальник відділу супутникового зв`язку ПрАТ«Датагруп»;
  • Міщенко Володимир – директор навчального центру «DEPS».
  • Скрипник Володимир – професійний інсталятор супутникового обладнання та відео нагляду;
  • Листопад Руслан – провідний інженер кафедри космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій, професійний інсталятор супутникового обладнання та відео нагляду.

Набір на курси!

Геннадій Власенко ауд. 306, Анна Недопако ауд. 211.

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи