Сертифіковані курси від світового лідера супутникових телекомунікацій

11:48, 03-05-2019

02 травня 2019 року представники кафедри космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій провели заключне заняття з налаштування швидкісного широкосмугового супутникового інтернету сертифікованих курсів від світового лідера супутникових телекомунікацій компанії Eutelsat.

Практичне заняття було проведено на антенному полі Державного університету телекомунікацій, де було зібрано стенд із сучасного обладнання для налаштування супутникового інтернету Ka-Sat 9Е. Студенти, серед яких були навіть представниці «слабкого полу», виконали «на відмінно» наведення супутникової антени, інсталяцію програмного забезпечення, тестування рівнів сигналу, встановлення інтернет з’єднання.

Студенти самостійно та власноручно виконали повний процес монтажу супутникового обладнання, підключення коаксіального та Ethernet кабелю, налаштування модема Viasat Surfbeam, призначення ip-адреси, юстування антени та тестування швидкості передачі даних за допомогою супутникового каналу зв’язку.

Державний університет телекомунікацій має сучасну лабораторну базу і використовує телекомунікаційне обладнання, яке відповідає вимогам роботодавців для забезпечення підготовки конкурентноспроможних сертифікованих фахівців.

Фотографії