Укр.   Рус.   Eng.

Державний Університет Телекомунікацій

Вступ 2020: Шановний абітурієнте!

Вітаємо Вас, що обрали спеціалізацію Супутникові телекомунікації та навігаційні системи, спеціальності Телекомунікації та радіотехніка Державного університету телекомунікацій.

Навчаючись за спеціалізацію Супутникові телекомунікації та навігаційні системи, Ви станете висококваліфікованим спеціалістом та отримаєте достойне робоче місце і високу заробітну плату.

Ми розробили і втілили в навчальний процес інноваційний зміст навчання, який забезпечує навчання студентів тому чому потрібно і як потрібно, відповідно до вимог сьогодення, теоретично і практично.

Інноваційний зміст навчання, при добросовісному навчанні, гарантує 100% отримання робочого місця після закінчення навчання.

Практична спрямованість навчання, у відповідності до інноваційного змісту, передбачає не менше 50% практичних занять з кожної дисципліни кафедри, що дає можливість задовольнити вимоги роботодавців і робить вагомий внесок у процес формування конкурентоспроможного фахівця. Наш випускник приходить на ринок праці, озброєний не лише теоретичними знаннями, а і практичними вміннями і навиками їх застосування.

З цією метою розроблена та впроваджена практична підготовка з проходженням практики в компанії «Датагруп».

Картинки по запросу датагруп

Студенти мають змогу не лише отримати практичні навички в компанії, яка є лідером на ринку телекомунікацій і надає послуги передачі даних, доступу в Інтернет, телефонії та хмарних рішень, а і отримати сертифікати в межах навчального процесу.

  

На кафедрі Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій створено єдиний в Україні навчальний центр компанії Eutelsat – світового лідера на ринку супутникових телекомунікацій та встановлено супутникове обладнання останнього покоління європейської компанії Skylogic, що дозволяє проводити підготовку та сертифікацію інсталяторів супутникового обладнання за навчальною програмою компанії “Eutelsat-SA”.

Сертифіковані викладачі кафедри уповноважені компанією “Eutelsat-SA” видавати міжнародні сертифікати, що дає можливість працевлаштуватись в 26 країнах Європи.

При підготовці бакалавра розподіл годин навчального плану здійснюється з розрахунку - 25% на дисципліні загальної підготовки і 75% на дисципліни професійної підготовки за спеціальністью.

Підготовка по спеціальності чи спеціалізації, на відміну від інших університетів, починається не з третього, а з першого курсу.

Починаючи з першого курсу поглибленно вивчається технічна англійська мова.

На 3 - 5 курсах - 20% занять з дисциплін спеціалізації кафедри проводиться англійською мовою.

Така організація навчання дає можливість вільно володіти технічною англійською мовою та засвоїти її на рівні міжнародного стандарту В2, підготувати студентів у відповідності до сучасних вимог потенційних роботодавців.

Для якісної підготовки фахівців зміст лекційних та практичних занять відповідає компетенціям роботодавців компаній-партнерів кафедри, з якими укладено договори про співпрацю: Eutelsat SA, Datagroup, EcommCo, Державне космічне агентство України, Національний центр управління та випробувань космічних засобів.

Оцініть новину:
5

Читайте також

Більшість сучасних компаній прагне оптимізувати витрати на утримання своєї ІТ інфраструктури за рахунок ефективного витрачання коштів на розгортання і..
Державний університет телекомунікацій особливу увагу приділяє вивченню англійської мови, що є запорукою не лише професійної підготовки фахівця найвищо..
12 листопада відбувся профільний захід з ІоТ за участю виробників чипів, базових станцій і т.д. Наші чотирикурсники мали можливість відвідати цей захі..

Ключові слова

Про кафедру

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Отримати консультацію

у завідувача кафедри
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Ми зможемо надати Вам необхідну інформацію та рекомендації щодо вступу до ВНЗ під час вступної кампанії.
Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.


Переглядів: 925
^