Використання комплексної дистанційної системи навчання в умовах карантину

10:34, 24-04-2020

Зважаючи на умови сьогодення та з метою адаптації процесу навчання студентів до інноваційного змісту, на кафедрі Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій проведена перевірка знань та вмінь студентів 3 курсу з використанням комплексної дистанційної системи навчання. Суть її полягає в тому, що, використовуючи новітні засоби зв’язку, автоматизації та телекомунікацій, встановлюється тісний контакт між викладачем та студентами в онлайн режимі. За вказівкою викладача студенти заходять на відповідну сторінку Moodle, використовують обмін інформацією по Viber, e-mail, Telegram, тощо і проходять тестування в онлайн режимі.

Викладачі кафедри використовують багато інструментів та продуктів, розроблених для підтримки онлайн-навчання, які можна підключити, не виходячи з дому, маючи лише доступ до Інтернету.

Система комплексного дистанційного навчання дозволяє не втратити зв’язок зі студентами під час карантину.

На минулому тижні старший викладач кафедри КСКСТ Блаженний Н.В. вкотре організував виконання практичних завдань з дисципліни «Супутникові системи зв’язку і навігації» зі студентами 3 курсу спеціальності 172-Телекомунікації та радіотехніка в дистанційному режимі. Кожен студент мав змогу надіслати результати виконання практичного завдання, білети з тестовими питаннями і задачами.

Організація проміжної перевірки знань дає змогу оцінити результати дистанційної роботи і самостійної підготовки студентів, побачити, на що необхідно звернути увагу для вдалої здачі студентами підсумкового контролю по дисципліні.

Найкращі результати отримали: студент групи ТСД-33 Горохов О.С. та студентка групи ТСД-37 Карамушка О.Ю.

Так тримати!

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи